یکشنبه / ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۱:۵۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۰۵۲
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

تاکید معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری بر استفاده از ظرفیتهای مرزی برای تامین کالاهای اساسی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: برای نقش آفرینی در تامین کالاهای اساسی کشور نیاز است تا استان در واردات این کالاها نقش ایفا کند و باید در این راستا از ظرفیت های مرزی بیشترین بهره را برد.

(یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰) ۱۱:۵۲
"ماندانا زنگنه" معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری در نشست مبادلات مرزی استان که در سالن جلسات این معاونت برگزار شد، گفت: به استناد مجوز اخیر هیئت وزیران با توجه به محدودیت های کرونایی اعمال شده دستگاه های مجری طرح های اقتصادی استان در اجرای طرح ها منتظر تصمیمات مرکز نباشند.

وی افزود: برای نقش آفرینی در تامین کالاهای اساسی کشور نیاز است تا استان در واردات این کالاها نقش ایفا کند پس باید در این راستا از ظرفیت های مرزی بیشترین بهره را برد.

معاون استاندار بیان کرد: برای تامین کالاهای اساسی کشور در روزهای اخیر توسط هیئت وزیران مصوبه ای به تصویب رسیده که به استناد آن با توجه به محدودیت های کرونایی اعمال شده در کشور دستگاه های مرتبط با ورود کالاهای اساسی باید طرح های مرتبط در این حوزه را با فوریت به سرانجام برسانند و منتظر تصمیمات مرکز نباشند.

زنگنه افزود: این مصوبه هیئت وزیران در راستای تامین کالاهای اساسی کشور، شکستن قیمت ها و بالا بردن توان خرید مردم به تصویب رسید بنابراین باید در راستای تحقق آن و تامین کالاهای اساسی کشور از جمله برنج، کنجد و چای اقدامات لازم در استان صورت گیرد.
تعداد بازدید : ۹۸
(یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰) ۱۱:۵۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید