پنج شنبه / ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ / ۲۲:۴۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۰۶۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

استاندار سیستان و بلوچستان از مدیریت درمان سازمان تامین اجتماعی استان بازدید کرد

استاندار سیستان و بلوچستان پیش از ظهر امروز “پنجشنبه” با حضور در محل مدیریت درمان سازمان تامین اجتماعی استان از نزدیک با پرسنل این سازمان دیدار و از زحمات آنان قدردانی کرد.

(پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰) ۲۲:۴۰

به گزارش روابط‌عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی پس از این بازدید در نشست با مدیر و جمعی از کارکنان این سازمان، گفت: استفاده بهینه از ظرفیت نیروی انسانی موجود و ایجاد همدلی و هم‌افزایی باعث شده است؛ اقدامات خوبی در این سازمان انجام شود.

وی با اشاره به اینکه مدیریت درمان سازمان تامین اجتماعی جزو دستگاه‌های برتر در کسب بالاترین رضایتمندی عمومی است، این موفقیت را بسیار ارزشمند برشمرد.

نماینده عالی دولت در سیستان و بلوچستان اظهار داشت: هنگامی که مدیران بتوانند به نیروی انسانی خود نقش بدهند و آنان را به مشارکت بگیرند؛ تحول و توسعه اتفاق می‌افتد و باعث انگیزه در بدنه کارشناسی می‌شود.

موهبتی؛ کسب موفقیت‌هایی مانند بالاترین رشد بودجه در کشور، اجرا و تکمیل زیرساخت‌های اساسی و توسعه‌ای و فعال سازی و رونق بخشی به بخش اقتصادی استان را حاصل همکاری، تعامل و وفاق همه مسئولین، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و همه دستگاه‌ها و رسانه‌ها دانست.

اباذری مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی استان هم در این نشست، ارتقاء سطح درمانی، افزایش رضایتمندی مراجعین و افزایش رضایتمندی طرف‌های قرارداد را از مهمترین اهداف این سازمان برشمرد.

تعداد بازدید : ۱۵۷
(پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰) ۲۲:۴۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید