یکشنبه / ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۴:۴۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۰۹۳
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

استاندار سیستان و بلوچستان با صدور پیامی فرارسیدن هفته سلامت را تبریک گفت

متن پیام احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان به شرح ذیل است:

(یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۴:۴۶

بسم الله الرحمن الرحیم

آغاز هفته سلامت فرصت مناسبی است برای اکرام و پاسداشت مدافعان جبهه سلامت و تقدیر از اهتمام، زحمات ارزنده و از خودگذشتگی همه کسانی که در حوزه سلامت و بهداشت و درمان، سلامتی را برای مردم به ارمغان آورده‌اند و در این مسیر مجاهدانه گام برمی‌دارند.

اینجانب؛ فرارسیدن هفته سلامت را مغتنم شمرده و به این مناسبت لازم می‌دانم از همه فعالین حوزه سلامت، به ویژه پزشکان، پرستاران، بهیاران و کادر بهداشت و درمان که در طول بیش از یکسال گذشته که بیماری کرونا کشورهای دنیا را در نوردیده و با همه گیری در برخی از کشورها، آنان را به استیصال کشانده؛ در کشور عزیزمان با ایثار و تلاش شبانه‌روزی مدافعان سلامت، تاکنون این بیماری افسار گسیخته مدیریت شده است؛ تقدیر و تشکر نمایم.

بدون تردید تلاش های بی وقفه مدافعان جبهه سلامت در پیشگاه خداوند متعال از پاداشی عظیم برخوردار است و در نزد او بی‌اجر نخواهد ماند.

همچنین؛ ضمن آرزوی سلامت، تندرستی و سعادت روزافزون برای همگان، از آحاد مردم فهیم استان، درخواست دارم، با توجه به شیوع نوع جهش یافته ویروس کرونا؛ توصیه‌های بهداشتی را رعایت نمایند و از حضور در دورهمی‌ها و جمع‌های غیر ضرور که با دستورالعمل‌های بهداشتی مغایر است، به جد پرهیز نمایند تا به یاری خدای‌رحمان شاهد ریشه کنی این بیماری منحوس باشیم.
ان‌شاءالله

احمدعلی موهبتی

استاندار سیستان و‌بلوچستان


تعداد بازدید : ۱۲۳
(یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۴:۴۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید