دوشنبه / ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۸:۱۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۰۹۵
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

ساماندهی پایانه مرزی میلک با هدف تسریع در فرایند ورود و خروج ماشین های سنگین

نشست "بررسی وضعیت پایانه مرزی میلک" به ریاست ماندانا زنگنه، معاون هماهنگی امور اقتصادی و با حضور نمایندگان مرزبانی، راهداری و گمرک در سالن جلسات این معاونت برگزار شد.

(دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۸:۱۴

زنگنه ضمن تشکر از زحمات نیروهای مرزبانی، راهداری و گمرک در پایانه مرزی میلک گفت: باید شرایطی فراهم شود تا ورود و خروج ماشین ها در پایانه مرزی میلک تسریع شود و ماشین های مراجعه کننده به این پایانه زمان زیادی را معطل نشوند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی افزود: تسریع در فرآیند ورود و خروج ماشین های سنگین در پایانه مرزی میلک نیازمند ساماندهی مجدد سخت افزاری و نرم افزاری پایانه و تعامل و هم افزایی بیش از پیش دستگاه های اجرایی مستقر است.

لذا با اقداماتی از قبیل افزایش گروه‌های بازرسی، تغییر در ساعت کار این پایانه و مواردی از این قبیل می‌توان موجب بهبود عملکرد در این پایانه شد.

در پایان زنگنه با اشاره به کاهش بارندگی‌ها در استان اظهار داشت: با توجه به احتمال خشکسالی در سالهای آتی و افزایش بیکاری در منطقه سیستان باید فرصت های شغلی جدید ایجاد شود تا بخشی از اثرات ناشی از خشکسالی کاهش یابد.

برای این منظور می‌توان با انجام کارهایی از قبیل راه اندازی بازارچه کوله بری و فعال تر نمودن بخش تجارت در این منطقه شرایط بهبود وضعیت اشتغال در منطقه را ایجاد نمود.

تعداد بازدید : ۱۰۵
(دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۸:۱۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید