یکشنبه / ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۲۱:۰۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۱۱۷
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

آمادگی ارتش برای مقابله با دشمنان در اوج خود قرار دارد

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مجموعه ارتش و استقرار تیپ‌ها در زاهدان، خاش، ایرانشهر و همچنین یگان‌های نیروی هوایی، دریایی و زمینی استان در اوج آمادگی برای هر نوع تحرک دشمن قرار داشته تا اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را به منصه ظهور برسانند.

(یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۲۱:۰۲

احمدعلی موهبتی روز یکشنبه در حاشیه بازدید از مجموعه لشکر ۸۸  زرهی ارتش در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: نظم به معنای واقعی در ارتش لحاظ شده و این نیروی نظامی در اقتدار، نظم و عدالت و تقوا در اوج خود قرار دارد.

وی افزود: اقتدار جمهوری اسلامی ایران به نیروهای نظامی، انتظامی و پیوندشان با مردم تحت فرماندهی کل قوا شرایطی را ایجاد کرده که عزتمندترین کشور حال حاضر دنیا کشورمان شده‌است.

استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: آمادگی در مجموعه این تیپ در استان و اقدماتی انجام شده در حوزه زیرساخت‌ها، تجهیزات لجستیک مورد نیاز مجموعه نیروهای نظامی  در بهترین شرایط خود قرار دارد.

وی با بیان اینکه لشکر ۸۸  زرهی ارتش سیستان و بلوچستان امکانات سابق و هر آنچه نیاز داشتند به تجهیزات بروز کرده‌اند خاطرنشان کرد: خدا باوری، خدمتگرزاری به ملت و کشور در کنار تمامی این امکانات در مجموعه ارتش در اوج خودش بوده است.

موهبتی با اشاره به اینکه مردم سیستان و بلوچستان و کشور خدمات نیروهی نظامی و ارتش را در بحران‌ها و مدیریتش دیده‌اند بیان کرد: همه بدخواهان نظام بدانند آمادگی ارتش در اوج قرار دارد و  همانگونه که در شرایطی بدو پیروزی انقلاب دشمن نتوانسته اقدامی کند اکنون جرات بیان مطلبی را نیز نخواهند داشت.

تعداد بازدید : ۷۶
(یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۲۱:۰۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید