یکشنبه / ۱۲ دی ۱۴۰۰ / ۱۶:۰۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۷۹۸
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

پیام رحمدل بامری معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان به مناسبت سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی

رحمدل بامری (معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان) به مناسبت سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید شاخص ملی سردار حاج قاسم میرحسینی و شهدای امنیت فاطمی پیامی صادر کرد

پیام رحمدل بامری معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان به مناسبت سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی
(یکشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۰) ۱۶:۰۳

بسم رب الشهداء و الصدیقین

"بزرگداشت شهدا برای آینده‌ی این کشور، حیاتی و ضروری است." مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

دو سال از شهادت یار دیرینه رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و یکی از بهترین فرزندان انقلاب اسلامی، سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی به دست دشمنان همیشگی نظام مقدس جمهوری اسلامی می گذرد، سرداری که بودنش امنیت را برای جهان اسلام، منطقه و به ویژه کشورهای ناآرام و جنگ زده به همراه داشت و موجب ترس و دلهره ناجوانمردان زمانه بود.

شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نماد غیرت، رشادت، شهادت، استکبارستیزی و دفاع از کیان میهن اسلامی بود که هنوز هم شنیدن نامش و مکتبش ترس را بر جان مستکبران و آرامش را بر دل و جان آزادیخواهان جهان طنین انداز می کند.

تفکر سردار دل‌ها هر روز در دل و ذهن مردم افزون می‌شود و دشمنان خبیث و جنایتکار باید بدانند که با اقدام تروریستی دولتی و به شهادت رساندن سردار سلیمانی ها، هزاران سردار سلیمانی دیگر وارد میدان خواهد شد که نمونه ای از آن انسجام و وحدت مثال زدنی ملت ایران پس از شهادت سردار دل‌ها بود که کام دشمنان را به شدت تلخ کرد.

اینجانب ضمن گرامیداشت فرا رسیدن سالروز شهادت آن شهید معزز و والامقام و همچنین شهید شاخص ملی سردار حاج قاسم میرحسینی (قائم مقام لشکر 41 ثارالله) و شهدای امنیت فاطمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از خداوند متعال توفیق ادامه راه مکتب ایشان را برای همه عاشقان ولایت و میهن اسلامی آرزومندم.

تعداد بازدید : ۱۸۷
(یکشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۰) ۱۶:۰۳

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید