دوشنبه / ۴ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۰:۰۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۴۴۶
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
رییس جمهور:

افتخار دولت گاز رسانی به سیستان و بلوچستان است

رییس جمهور با بیان اینکه روشن شدن مشعل گاز در زاهدان روز تاریخی برای مردم سیستان و بلوچستان بود؛ گفت: افتخار دولت تدبیر و امید گاز رسانی به استان سیستان و بلوچستان است.

(دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸) ۱۰:۰۰
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ در چهارمین روز از هفته دولت، تعداد ٣٤٣ طرح توسعه خدمات زیربنایی روستایی در استان با هزینه ای بالغ بر یک هزار و ٦٢٠ میلیارد ریال به صورت هم زمان توسط آقای دکتر روحانی رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس در دهستان سفیدابه شهرستان نیمروز به بهره برداری رسید.
 
رییس جمهور گازرسانی به سیستان و بلوچستان را یک افتخار بزرگ برای دولت تدبیر و امید برشمرد و از توسعه بندر چابهار به عنوان دومین کار مهم و عظیم دولت درزاین استان یاد کرد که با مشارکت سه کشور جمهوری اسلامی ایران، افغانستان و هندوستان برای بهره برداری صورت پذیرفته است.
 
آقای دکتر روحانی در پایان سخنان خود، پروژه راه آهن چابهار به زاهدان و اتصال شبکه ریلی استان به شبکه سراسری را از دیگر اقدامات مهم زیربنایی دولت در سیستان و بلوچستان دانست.
 
وی در پایان از همه ی نیروهای نظامی و انتظامی برای تامین امنیت در این استان قدردانی کرد.
احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان هم در آغاز این مراسم به تشریح خدمات دولت و طرح های قابل افتتاح در استان پرداخت.
 
تعداد بازدید : ۲۳۹
(دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸) ۱۰:۰۰
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید