دوشنبه / ۴ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۵:۵۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۴۴۷
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

آینده هر جامعه وابسته به نوع تربیت افراد آن جامعه است.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: آینده و توسعه هر جامعه به طور مستقیم وابسته به نوع تربیت افراد آن جامعه است، لذا نقش آموزش و پرورش در تربیت و پایه گذاری جامعه انسانی بسیار مهم و اثرگذار می باشد.

(دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸) ۱۵:۵۶
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی "استاندار" ظهر امروز در مراسم کلنگ زنی مدرسه ۱۲ کلاسه عشایری روستای سفیدآبه از توابع شهرستان نیمروز اظهار داشت: رشد و توسعه روستای سفیدآبه به عنوان پیشانی و نقطه ورودی استان منوط به سرمایه گذاری و توجه ویژه به بخش آموزش است.

 وی با بیان اینکه این مدرسه در دو طبقه و به صورت مجزا جهت استفاده دختران و پسران دانش آموز با ظرفیت پذیرش ۱۲۰۰ نفر در مقاطع مختلف احداث می شود، اعتبار پیش بینی شده این پروژه را ۶۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی بیان کرد و گفت: برابر برنامه پیش بینی شده، این مدرسه تا مهرماه سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

 استاندار ادامه داد: این مدرسه دارای زیربنای هزار و ٧٠٠ متر مربع و دو هزار و ٥٠٠ متر مربع محوطه می باشد. سازی زیربنا و ۲۵۰۰ متر محوطه ساخته می شود.

 استاندار همچنین در حاشیه این مراسم از معتمدین و خیرین این دهستان خواست برای بهره مندی بیشتر دانش آموزان، ساخت یک باب مدرسه دیگر را در مرکز روستا انجام دهند که این پیشنهاد مورد استقبال معتمدین دهستان سفیدابه قرار گرفت.
تعداد بازدید : ۲۹۰
(دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸) ۱۵:۵۶
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید