چهارشنبه / ۶ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۰:۵۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۴۵۴
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ٨٨ زرهی و ارشد آجا در استان با استاندار سیستان و بلوچستان دیدار کرد

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ٨٨ زرهی و ارشد آجا در استان و تعدادی از فرمانده هان و افسران عالی رتبه ارتش به مناسبت هفته دولت با استاندار سیستان و بلوچستان دیدار و این هفته را تبریک گفتند.

(چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸) ۰۰:۵۸

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ امیر سرتیپ دوم سلیمان طاهری ظهر امروز در دیدار با استاندار سیستان و بلوچستان، با تبریک هفته دولت و گرامیداشت باد و خاطره شهدا بویژه شهیدان رجائی و باهنر، هفته دولت را فرصت مناسبی برای بیان خدمات دولت برشمرد.
وی گفت: گزارش عملکرد و خدمات دولت به مردم موجب امیدواری دوستداران انقلاب و خشمگینی بیش از پیش دشمنان و بدخواهان جمهوری اسلامی ایران می شود.

استاندار هم در این دیدار، ارتش جمهوری اسلامی ایران را متفاوت ترین ارتش در دنیا بیان کرد.
احمدعلی موهبتی إظهار داشت: حضور ارتش در هنگام حوادث و بحران های مختلف مانند سیل اخیر استان گلستان و زلزله استان های غربی کشور، نمونه عینی و عملی شعار "ارتش جانش فدای ملت است" بود که همین موضوع نگاه ارتش جمهوری اسلامی ایران را با بقیه ارتش های دنیا متفاوت می کند.

وی با بیان اینکه همه ی نیروهای نظامی و انتظامی همواره در کنار مردم هستند، إظهار داشت: ارتشیان و دیگر قوای نظامی کشور عزت آفرینان کشور هستند.

استاندار در پایان با تشریح اقدامات دولت در استان گفت: علیرغم همه ی مشکلات موجود ناشی از آثار جنگ تحمیلی و تحریم های خصمانه، دولت طرح های زیربنایی بسیار خوبی در کشور و سیستان و بلوچستان اجرا کرده است.
گفتنی است در پایان این دیدار با هدف تبریک هفته دولت و قدردانی از زحمات استاندار، لوحی از سوی فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ٨٨ زرهی و ارشد آجا در استان به آقای موهبتی استاندار اهداء شد.

تعداد بازدید : ۳۰۰
(چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸) ۰۰:۵۸
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید