شنبه / ۹ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۸:۱۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۴۶۸
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری:

مدیران دستگاه های اجرایی باید برای ارتقای شاخص های توسعه در استان تلاش کنند

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گفت: ارتقای شاخص‌های توسعه ی استان در بخش های مختلف و تلاش برای کاهش عدم تعادل های منطقه ای با اولویت توجه به شاخص های توسعه در بخش های انسانی، بهداشت و درمان و آموزش ضروری است که مدیران دستگاه های اجرایی باید برای ارتقای این مؤلفه ها بیشتر تلاش کنند.

(شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸) ۰۸:۱۶
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ ثریا سیدزاده در شورای اداری شهرستان های  نیکشهر و سرباز با مهم برشمردن ارتقای شاخص‌های توسعه ی استان در بخش های مختلف، افزود:
فعال سازی بخش صنعت و معدن، صنایع دستی و گردشگری، فرآوری و بسته‌بندی محصولات کشاورزی برای ایجاد اشتغال پایدار و استفاده از ظرفیت انرژی‌های نو وکسب و کارهای دانش بنیان و بهره مندی از کلیه ی ظرفیت های مناطق استان برای توسعه استان دارای اهمیت است. 
 
وی موضوع تمرکز زدایی و واگذاری آن تعداد از وظایف قابل واگذاری به سطوح استان و شهرستان را جزو برنامه ی جامع اصلاح نظام اداری دانست و تصریح کرد: مدیران باید برای دریافت اختیارات بیشتر استانی و شهرستانی از ستادهای مرکزی اهتمام بورزند تا روند خدمت رسانی به مردم استان تسهیل و تسریع گردد.
 
معاون استاندار ادامه داد: تعیین اهداف ، برنامه ها و فعالیت ها در پیشبرد امور و توجه به اثر بخشی و نتیجه محوری اقدامات از مهمترین رویکردهای مدیران باید باشد
 
سیدزاده افزود: فرمانداران می توانند از نتایج طرح های مطالعاتی و اسناد توسعه استان و ظرفیت کارگروه ها و شوراهایی که ریاست آن را بر عهده دارند بسیار بهره ببرند.
 
وی انتخاب اهداف و تمرکز پویا بر آن ها، توجه به فرایند ها و شاخص های کلیدی عملکرد و تغییر نگاه برای کسب منفعت از فرصت ها و تبدیل  منفعت های بالقوه به بالفعل و موضوع رضایتمندی مردم از خدمات دستگاه های اجرایی را دارای اهمیت دانست.
 
او گفت: هفته ی دولت فرصت مناسبی است تا عملکرد دستگاه های اجرایی برای مردم تشریح شود و دستگاه های اجرایی نیز باید برای رسیدن به شاخص های ملی در استان بیشتر تلاش کنند.
گفتنی است در جریان سفر سیدزاده معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری به شهرستان های نیکشهر و سرباز چندین طرح و پروژه عمرانی و زیربنایی مورد بهره برداری قرار گرفت.
 
تعداد بازدید : ۱۷۶
(شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸) ۰۸:۱۶
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید