چهارشنبه / ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۳:۰۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۴۸۶
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های بعد از سال های دفاع مقدس از برکات راهیان نور است

استاندار سیستان و بلوچستان در دیدار با رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور گفت: اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های بعد از سال های دفاع مقدس یک امر ضروری است که راهیان نور به خوبی توانسته است این فرهنگ را به جوانان و نوجوانان کشور منتقل کند.

(چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸) ۱۳:۰۲
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی "استاندار" در دیدار با رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور با تاکید بر راه‌اندازی راهیان‌ نور جنوب شرق کشور گفت: باید برای ساخت یادمان‌های راهیان نور از استان‌هایی که شهدای بیشتری در این استان تقدیم انقلاب کردند به عنوان معین استفاده شود.
 
وی با ذکر این مطلب که موضوع راهیان نور، اثرات انسان ساز را به جامعه تزریق می کند، ادامه داد: سفرهای راهیان نور به مناطق دفاع مقدس و جنگ تحمیلی و یادمان های شهدا در سطح کشور، همان اثر را دارد که در دوره دفاع مقدس داشت.
 
استاندار با بیان اینکه از برنامه های راهیان نور که موجب فرهنک سازی می شود، حمایت می کنیم؛ گفت: برای احداث یادمان شهدا در ١٥ نقطه ی شناسایی شده، باید استان ها و نهادهای مختلف با هم افزایی و به تناسب توان خود همکاری کنند.
 
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس هم در این دیدار گفت: راهیان نور جنوب شرق کشور که مورد تصویب رئیس ستاد کل نیروهای مسلح قرار گرفته است به زودی در استان سیستان و بلوچستان راه اندازی می‌شود.
 
سردار سرتیپ بسیجی "بهمن کارگر" با تاکید بر اینکه راهیان نور ابزار مناسبی برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن در نقاط مرزی است، بیان کرد: اعزام کاروان‌های راهیان نور با حمایت دولت و استانداران در استان‌ها انجام می‌شود که ستاد مرکزی راهیان‌ نور کشور پشتیبانی لازم را انجام می‌دهد.
 
در ادامه این دیدار مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان نیز اظهار داشت: یکی از اهداف سفر ما به تهران و دیدار با مسئولان کشوری برنامه‌ریزی و عملیاتی ساختن اعزام کاروان‌های راهیان نور و گام برداشتن برای حل مشکلات حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
 
سردار سرتیپ دوم پاسدار "غلام‌نبی کوهکن"افزود: قطعا توجه و حمایت‌های مسئولان در مرکز کشور بهتر می‌تواند ما را در رسیدن به اهداف مورد نظر کمک کند.
تعداد بازدید : ۲۳۹
(چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸) ۱۳:۰۲
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید