پنج شنبه / ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۸:۰۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۴۸۹
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

تفکر تولید اقتصادی، فرهنگ سازی شود

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: پرداخت تسهیلات صرفاً باید منتج به تولید شود و این نیازمند این است که تفکر تولید اقتصادی، فرهنگ سازی شود.

(پنج شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸) ۱۸:۰۱
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی "استاندار"  در دیدار با ناظر اعتبارات و عضو هیات مدیره بانک کشاورزی کشور که در استانداری انجام شد؛ إظهار داشت: اعتقاد داریم که تسهیلات باید منتج به نتیجه شود و اگر این امر محقق نشود، عملاً یک اقدام واهی شکل گرفته است.
 
وی ادامه داد: هدف از اعطای تسهیلات، باید صرفاً تولیدی باشد که در کنارش اشتغال پایدار ایجاد شود.
 
استاندار با اشاره به اینکه سیستان و بلوچستان مورد توجه مقام معظم رهبری و دولت است؛ تصریح کرد: سرمایه گذاری های عظیم زیادی مانند طرح آب  رسانی به ٤٦ هزار هکتار اراضی دشت سیستان، در استان انجام شده است که نیاز است در ادامه آن با تحرک بخشی به جامعه، نگاه ها را به سمت تولید اقتصادی جلب کنیم.
 
موهبتی إظهار داشت: نقش بانک کشاورزی در حمایت از طرح های الگویی بسیار حائز اهمیت است از این جهت از بانک کشاورزی و دیگر بانک ها انتظار داریم با بخش های طرف قرارداد که توانمندی زیادی برای سرمایه گذاری دارند را به استان هدایت کنند و در حوزه فعال سازی پتانسیل های بالقوه استان به عنوان معین، شرایط برخورداری از مزایای منحصر به فرد استان را برای کشور مهیا و زمینه تولید، اشتغال و جهش استان را ایجاد کنند.
 
ناظر اعتبارات و عضو هیات مدیره بانک کشاورزی کشور هم در این دیدار گفت: بانک کشاورزی آمادگی دارد بیشتر از گذشته برنامه های استان را در حوزه های تخصصی این بانک همراهی کند.
 
فرهاد فنودی گفت: نگاه استاندار سیستان و بلوچستان در بحث محرومیت زدایی و تقویت تولید با برنامه های این بانک مطابقت دارد و تلاش می شود در زمینه ایجاد اشتغال و رونق تولید، بیشترین نقش از سوی بانک کشاورزی إیفا شود.
تعداد بازدید : ۳۱۴
(پنج شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸) ۱۸:۰۱
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید