شنبه / ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۹:۱۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۴۹۳
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ٥ طرح بازآفرینی شهری با حضور استاندار و معاونین وزیر راه و شهرسازی در زاهدان

با حضور استاندار سیستان و بلوچستان؛ مدیرعامل شرکت باز آفرینی کشور و مدیرعامل شرکت زیرساخت کشور و دیگر مسئولین استان ٥ طرح بازآفرینی شهری پایدار در شهر زاهدان افتتاح و عملیات اجرایی آنها آغاز شد.

(شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸) ۰۹:۱۴
به گزارش روابط عمومی استانداری عملیات اجرایی ٤پروژه و بهره برداری از یک طرح بازآفرینی شهری پایدار در زاهدان با حضور احمد علی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان؛ سیدمحمدپژمان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت باز آفرینی کشور و علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت زیرساخت  کشور و دیگر مسئولین استان در زاهدان آغاز شد.
 
این طرح ها شامل محوطه سازی اطراف مدرسه ٢١کلاسه شیر آباد با اعتبار٢میلیارد ریال؛ احداث مدرسه ٦کلاسه پیربخش شیرآباد با اعتبار ٢٩میلیارد ریال؛ بهسازی وآسفالت معابر دو طرف مسیل شیرآباد به طول یک هزار و٣٢٠متر و اعتبار٤٢میلیارد ریال و احداث مدرسه ١٢کلاسه بلوار شهید شاهوزهی محله کریم آباد با اعتبار٤٤میلیارد ریال می باشد.
 
همچنین بازارچه محله ای بابائیان زاهدان؛ دارای ٢٣ غرفه با زیربنای ٥٠٠ متر مربع، در زمینی به مساحت یکهزار و ٤٠٠ مترمربع و با اعتبار هفت میلیارد و ٢٠٠میلیون ریال به بهره برداری رسید.
 
گفتنی است؛ مجموع اعتبارات ٥طرح بازآفرینی شهری پایدار زاهدان ١٢٤میلیارد و دویست میلیون ریال می باشد.
تعداد بازدید : ۲۹۵
(شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸) ۰۹:۱۴
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید