شنبه / ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ / ۲۱:۴۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۴۹۵
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

ساختار مدیریتی برق در شمال و جنوب سیستان وبلوچستان تقویت می شود

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به ضرورت تسریع در برق رسانی، ساختار مدیریتی برق در شمال وجنوب استان تقویت می شود.

(شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸) ۲۱:۴۲
به گزارش روابط عمومی استانداری، احمدعلی موهبتی "استاندار" در دیدار با معاون برق وزارت نیرو که صبح امروز در محل این وزارت خانه انجام شد، گفت: با توجه به وسعت زیاد و پراکندگی بالای استان، روند اجرای پروژه های برق در استان با کندی صورت می گیرد که باید هر چه سریعتر در جهت تامین زیرساخت های اساسی اقدام ویژه صورت بپذیرد .
 
وی با بیان اینکه در 31 استان کشور، تعداد 40 شرکت توزیع برق داریم، در حالی که سیستان و بلوچستان علیرغم اینکه 11.5 درصد مساحت کشور را دارا است، تنها یک شرکت برق دارد؛ که باید ساختار تشکیلاتی و مدیریتی برق استان تقویت شود.
 
استاندار؛ تامین برق زرنج و گوادر را سیاستگذاری در جهت تقویت امنیت پایدار در استان و ماندگاری مردم در روستاها دانست و بر تمهید مقدمات آغاز اجرای این پروژه ها در سفر رییس جمهور تاکید کرد.
 
گفتنی است،حائری معاون برق وزیر نیرو نیز با اعلام اتخاذ تدابیر و تلاش بر برق رسانی به روستاهای مورد نظر و نیز تسریع در اجرای پروژه های برق به زرنج و گوادر، با ارتقای سطح مدیریتی ادارات زابل و چابهار موافقت کرد.
 
شایان ذکراست: برابر تصمیمات این نشست مقرر شد مدیران برق زابل به ترتیب به سطح قایم مقام مدیرعامل و مدیر برق منطقه سیستان و مکران، ارتقاء و از اختیارات لازم برخوردار شوند.
 
تعداد بازدید : ۳۱۳
(شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸) ۲۱:۴۲
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید