یکشنبه / ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ / ۲۰:۴۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۴۹۶
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

در دیدار استاندار سیستان و بلوچستان با وزیر نیرو، شتاب دهی در اجرای طرح های آبی و برقی استان مورد تاکید قرار گرفت

استاندار سیستان و بلوچستان در دیدار با وزیر نیرو، شتاب دهی در اجرای طرح های آبی و برقی استان را مورد تاکید قرار داد.

(یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸) ۲۰:۴۵

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی "استاندار" که به منظور پیگیری و رفع مشکلات استان در بخش انرژی، به وزارت نیرو رفته بود، با حضور در دفتر اردکانیان وزیر نیرو، با وی دیدار و پیرامون مشکلات استان در حوزه آب و برق خواستار رفع مشکلات استان در این بخش شد.

وی بررسی روند اجرایی و تسریع در اجرای طرح های آبی و برق در استان را مورد تاکید قرار داد.

وزیر نیرو هم در این دیدار از برگزاری نشست مشترک خود با استانداران خراسان های شمالی، رضوی، جنوبی و سیستان و بلوچستان خبر داد.

اردکانیان تصریح کرد: با هدف پیگیری منافع مشترک ایران و افغانستان در حوزه انرژی، نشست مشترک وزیر نیرو با استانداران هم مرز با کشور افغانستان برگزار می شود.

وی گفت: دو سفر تخصصی متشکل از معاونین و مدیران حوزه های آب و برق وزارت نیرو به صورت جداگانه به استان انجام می شد تا ضمن بررسی روند اجرای طرح و پروژه های ذی ربط، با توجه به سفر رییس جمهور در آینده نزدیک به سیستان و بلوچستان، اقدامات بایسته از حیث انجام تعهدات و تسریع در امور انجام پذیرد.

وزیر نیرو، با اشاره به حساسیت و اهمیت استراتژیکی استان سیستان و بلوچستان و نقش پروژه های آب و برق در معیشت و اشتغال و رفاه مردم و توسعه استان، بر لزوم توجه و تخصیص وقت بیش تر از سوی بخش های مختلف وزارتخانه به استان در راستای پیگیری سیاست های نظام تاکید کرد.

تعداد بازدید : ۲۸۲
(یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸) ۲۰:۴۵
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید