دوشنبه / ۱۵ مهر ۱۳۹۸ / ۰۸:۳۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۵۸۲
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

حضور استاندار سیستان و بلوچستان در مراسم گرامیداشت روز دامپزشکی

مراسم بزرگداشت روز ملی دامپزشکی با حضور استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مسئولین و پرسنل اداره کل دامپزشکی استان در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

(دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸) ۰۸:۳۴
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی "استاندار" با تبریک ١٤ مهرماه روز دامپزشکی با اشاره به شرایط امروز جامعه و وجود تحریم های اقتصادی، وضعیت اکنون جامعه را به دوران جنگ تحمیلی تشبیه کرد و افزود: در حال حاضر نیز برای عبور از این بحران نیاز به گذشت و تلاش بیش از پیش همه اقشار جامعه بویژه مسئولین است و باید با تبدیل کردن تهدیدات به فرصت، جهت پیشرفت کشور استفاده کرد. 
 
وی بیان داشت: وظیفه دامپزشکی تامین امنیت و سلامت غذایی جامعه است که با عمل به این مهم موجب حاکمیت آرامش بر روح و روان جامعه و ایجاد احساس امنیت غذایی می شود که از خود امنیت بالاتر است. 
 
مهدی حسینی، مدیر کل دامپزشکی استان هم در این جلسه به ارائه گزارشی از اقدامات و عملکرد دامپزشکی در استان پرداخت.
 
دکتر زورقی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان نیز در این جلسه گفت: وظایف دامپزشکی حاکمیتی است که اگر نباشد بحران هایی جدی به وجود خواهد آمد
 
وی افزود: خط قرمز ما در بین این وظایف مسائل بهداشتی است که از طریق بازدیدها و نظارت های دامپزشکی در جامعه محقق می شود و به خصوص در این استان به دلیل شرایط مرزی نظارت بر آن سخت تر است زیرا اگر آفتی وارد کشور شود خسارت اقتصادی و ضرر بهداشتی آن جبران ناپذیر است. 
 
 در پایان این مراسم از تعدادی از کارکنان اداره کل دامپزشکی استان تقدیر شد.
تعداد بازدید : ۴۲۳
(دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸) ۰۸:۳۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید