یکشنبه / ۲۸ مهر ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۶۰۴
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

۷۰درصد پروژه های نیمه تمام حوزه ورزش و جوانان تا پایان سال به بهره‌برداری می رسد

استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه شورای ورزش همگانی استان گفت: توسعه زیرساخت های ورزشی استان رشد چشمگیری داشته است بطوریکه با این سرعت بیش از 70 درصد پروژه های نیمه تمام حوزه ورزش و جوانان تا پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید.

(یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸) ۱۲:۰۸
جلسه شورای ورزش همگانی استان به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش با حضور موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان، زینی وند معاون سیاسی و اجتماعی استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی استان در سالن کنفرانس مجموعه ورزشی دهکده المپیک شهرستان زاهدان برگزار شد.
 
🔹استاندار سیستان و بلوچستان در این جلسه با اشاره به رشد قابل قبول توسعه زیرساخت های ورزشی استان، اظهار داشت: هم اکنون 126 پروژه نیمه تمام در سراسر استان در حال تکمیل شدن است که بیش از 120 میلیارد تومان تامین اعتبار شده و تا پایان سال عمرانی، بیش از 70 درصد آنها به بهره‌برداری خواهد رسید.
 
🔹 موهبتی افزود: عملکرد اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان نسبت به سایر استانهای کمتر توسعه یافته در افزایش سرانه فضای ورزشی از رشد بسیار خوبی برخوردار بوده است.
 
🔹 وی تاکید کرد: توجه اداره کل ورزش و جوانان استان به بخش خصوصی موجب شده است تا باشگاه های زیادی در شهرستان های استان در دو بخش بانوان و آقایان افتتاح شوند و نشاط اجتماعی همراه داشته باشد.
 
🔹 وی با اشاره به اهمیت ترویج ورزش به ویژه ورزش‌های همگانی در استان گفت: ورزش همگانی موجب حفظ سلامت و نشاط اجتماعی همراه با بالندگی و پویایی خواهد شد و زمینه‌های لازم برای همگانی کردن ورزش سیستان و بلوچستان مستلزم تعامل و همکاری تمام دستگاه های اجرایی در کنار اداره کل ورزش و جوانان میسر خواهد شد.
 
🔹 استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به جایگاه سوم استان در بخش توسعه ورزش همگانی کشور، این موفقیت را نشان از فعالیت ها و برنامه ریزی های مثبت مدیران حوزه ورزش و جوانان استان خواند.
 
🔹 موهبتی رشد و توسعه ورزش قهرمانی در استان را نیز بسیار مطلوب خواند و خاطر نشان کرد: کسب موفقیت‌های اخیر در دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور، حضور ورزشکاران منتخب استان در میادین ملی و بین المللی بیانگر وجود نخبه ها و ظرفیت های خوبی در سرزمین نخل و آفتاب است.
 
♦️ مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان نیز در این جلسه گزارش مفصلی از اقدامات و موفقیت های به دست آمده یک سال اخیر در حوزه ورزش و جوانان و همچنین کسب عناوین و افتخارات مختلف ورزشکاران را خدمت حاضرین ارائه کردند.
 
♦️ ادهم کرد در خصوص برنامه های تدارک دیده شده برای هفته تربیت بدنی و ورزش در استان اظهار کرد: 15 طرح و پروژه مختلف ورزشی در سطح شهرهای استان با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد و 700 میلیون تومان افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.
 
♦️ وی تاکید کرد: علاوه بر این، 26 طرح و پروژه نیمه تمام در استان نیز وجود دارد که با پیگیری های صورت گرفته در ایام الله دهه فجر سال جاری افتتاح خواهد شد.
 
♦️وی همچنین تصریح کرد: 2 پروژه مهم سالن ورزشی قرقری در شهرستان هیرمند و زمین چمن فوتبال قصرقند از جمله مهمترین پروژه هایی است که در هفته تربیت بدنی و ورزش با حضور مقامات ارشد وزارت ورزش افتتاح خواهد شد.
 
♦️ مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: بهره برداری از 3 زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال زاهدان، 2 زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در کنارک، یک زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در چابهار، سیب و سوران، نیکشهر، زاهدان فنوج، ایرانشهر از دیگر طرح های قابل افتتاح در این هفته است.
تعداد بازدید : ۴۱۶
(یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸) ۱۲:۰۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید