یکشنبه / ۲۸ مهر ۱۳۹۸ / ۱۹:۳۹
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۶۰۵
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای موتور عبدالواحد شهرستان زاهدان افتتاح شد

زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای موتور عبدالواحد شهرستان زاهدان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با حضور، مهین فرهادی زاد معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان و زینی وند معاون سیاسی و اجتماعی استانداری، افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

(یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸) ۱۹:۳۹
این پروژه بصورت مشارکتی توسط دهیاری، شورای اسلامی و اداره کل ورزش و جوانان در فضای با زیربنای ۱۳۵۰ متر مربع و با اعتبار هزینه شده بالغ بر ۳۷۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی در سال ۹۷ شروع شده که امروز در سومین روز هفته تربیت بدنی و ورزش افتتاح شد.
 
با افتتاح این زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال، جمعیتی بالغ بر ۲۵۰ نفر در قالب ۸۰ خانوار از این پروژه ورزشی بهره مند خواهند شد.
 
به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران و نگاه ویژه دولت تدبیر و امید، علی الخصوص وزارت ورزش و جوانان در راستای توسعه و پیشرفته زیرساختهای ورزش استان سیستان و بلوچستان و افزایش سرانه فضای ورزشی در  این استان پهناور، رتبه نخست نصب چمن های مصنوعی مینی فوتبال در کشور متعلق به این خطه از ایران اسلامی است.
 
گفتنی است؛  ۱۵ طرح و پروژه مختلف حوزه ورزش و جوانان با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد و۷۰۰ میلیون تومان به مناسبت هفته تربیت_بدنی و ورزش در سراسر استان افتتاح خواهد شد.
تعداد بازدید : ۴۷۱
(یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸) ۱۹:۳۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید