دوشنبه / ۲۹ مهر ۱۳۹۸ / ۰۸:۵۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۶۰۶
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

شور و نشاط نوجوانان و جوانان روستایی در مراسم افتتاح زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای توکل آباد شهرستان زاهدان توسط معاون وزیر ورزش و جوانان

زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای توکل آباد شهرستان زاهدان توسط مهین فرهادی زاد معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان و با حضور زینی وند معاون سیاسی و اجتماعی استانداری مورد بهره برداری قرار گرفت.

(دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸) ۰۸:۵۶
این پروژه بصورت مشارکتی توسط دهیاری، شورای اسلامی و اداره کل ورزش و جوانان در فضای با زیربنای ۱۳۵۰ متر مربع و با اعتبار هزینه شده بالغ بر ۳۷۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی در سال ۹۷ شروع شده که امروز در سومین روز هفته تربیت بدنی و ورزش  افتتاح شد.
 
با افتتاح این زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال، جمعیتی بالغ بر ۲۸۰ نفر در قالب ۹۰ خانوار از این پروژه ورزشی بهره مند خواهند شد.
 
به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران و نگاه ویژه دولت تدبیر و امید، علی الخصوص وزارت ورزش و جوانان در راستای توسعه و پیشرفته زیرساختهای ورزش استان سیستان و بلوچستان و افزایش سرانه فضای ورزشی در  این استان پهناور، رتبه نخست نصب چمن های مصنوعی مینی فوتبال در کشور متعلق به این خطه از ایران اسلامی است.
 
گفتنی است؛  ۱۵ طرح و پروژه مختلف حوزه ورزش و جوانان با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در سراسر استان افتتاح خواهد شد.
 
 
تعداد بازدید : ۴۲۳
(دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸) ۰۸:۵۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید