سه شنبه / ۳۰ مهر ۱۳۹۸ / ۲۳:۰۹
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۶۱۱
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

در دیدار استاندار سیستان و بلوچستان با مدیرعامل سازمان نوسازی و گسترش صنایع ایران( ایدرو)، مسایل و مشکلات نساجی بافت بلوچ ایرانشهر بررسی شد.

(سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸) ۲۳:۰۹
استاندار سیستان و بلوچستان در این دیدار با بیان تاثیر احیای بافت بلوچ در حوزه های سرمایه گذاری، اشتغال و اجتماعی استان، خواستار تسریع در راه اندازی این پروژه شد.

احمدعلی موهبتی با اشاره به تاخیر در اجرای مواعید و تعهدات قبلی مبنی بر پایان پروژه تا پایان سال ۹۷ و سپس تا تیر سال جاری، تاخیر بیش تر را موجب سلب اعتماد مردم از و بروز مشکلات بیش تر در زندگی مردم منطقه بیان کرد.

وی با بیان اینکه هم مقام معظم رهبری و هم رییس جمهور بر به سامان رساندن سریع تر این پروژه تاکید دارند، گفت: پیگیری کسب موافقت کاشت پنبه در استان به عنوان ماده اولیه مورد نیاز این طرح هستیم و امیدواریم پیشرفت کار فعالیت مجدد پروژه مطابق انتظار انجام پذیرد.

دکتر عالی مدیرعامل ایدرو نیز با بیان مشکلات طرح در زمینه تامین ملزومات و بهره برداری و خرید برخی تجهیزات و قطعات از خارج و زمان بر بودن مساله با توجه به شرایط فعلی، گفت سازمان ایدرو تیم اجرایی خاصی برای پیگیری موضوع تشکیل داده و با بسیج توان فنی و اجرایی، در تلاش برای تحقق تعهدات هستیم.

در این نشست مقرر شد حداکثر تا دوماه آینده، مبلغ دویست میلیارد ریال از بانک صنعت و معدن برای خرید تجهیزات مورد نیاز تامین گردد.
همچنین تیم اجرایی تعیین شده به سرپرستی مهندس علایی، گزارش اقدامات انجام شده در راستای پیشرفت کار پروژه بافت بلوچ را به استاندار سیستان و بلوچستان منعکس نماید.
بر اساس هماهنگی و تصمیم نشست، مقرر شد افتتاح فاز ریسندگی مجموعه نساجی بافت بلوچ ایرانشهر در دهه فجر سال جاری مورد بهره برداری قرار گیرد.
تعداد بازدید : ۴۹۹
(سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸) ۲۳:۰۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید