پنج شنبه / ۲ آبان ۱۳۹۸ / ۰۹:۲۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۶۱۷
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

برنامه ریزی و هماهنگی به منظور برگزاری همایش تشکلهای اجتماعی فعال درسیستان وبلوچستان

نشست هماهنگی و برنامه ریزی پیرامون برگزاری همایش تشکلهای اجتماعی فعال سیستان و بلوچستان با حضور استاندار، معاونین سیاسی و اجتماعی و هماهنگی امور عمرانی استاندار، مشاور و رئیس دفتر استاندار در تهران، رئیس، مشاورین و مسئولین کارگروههای هاسب در تهران تشکیل شد.

(پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸) ۰۹:۲۶
به گزارش روابط عمومی استانداری، در این جلسه گزارشی از آخرین اقدامات انجام شده پیرامون نحوه پیشرفت محتوایی کارگروهها و سندهای تدوین شده و در حال انجام ارائه شد.
 
در ادامه این نشست مقرر شد؛ کارگروه توانمند سازی دراسرع وقت دراستان با حضور سمن های مرتبط برگزار شود و طرح آمایش استان نیز باتوجه به اهمیت موضوع و پیشروبودن استان در تدوین سند، موردتاکیدجدی قرار گیرد.
 
احمدعلی موهبتی" استاندار" در پایان این نشست بر همکاری مجموعه استانداری و دستگاههای اجرایی استان برای برگزاری کیفی این همایش تاکید کرد ومقررشد؛ جلسات مشترک بطورویژه باهم افزایی وهماهنگی، با مسئولیت معاون سیاسی و اجتماعی استاندار برگزار شود.
 
همچنین فعالیت ها و برنامه های تشکل های اجتماعی و خیرین و بخش غیر دولتی در چارچوب کارگروه های چهارگانه مدرسه سازی، سلامت و بهداشت، سرمایه گذاری و اشتغال، و توانمندسازی و مهارت افزایی جوامع محلی نیز از جمله مباحث مورد تاکید استاندار سیستان و بلوچستان بود.
 
یادآور می شود دراین جلسه امینی فرد و درازهی دوتن ازنمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند.
تعداد بازدید : ۴۱۹
(پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸) ۰۹:۲۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید