جمعه / ۳ آبان ۱۳۹۸ / ۱۶:۰۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۶۲۱
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
با حضور معاون استاندار صورت پذیرفت:

افتتاح پروژه زمین فوتبال گل بزرگ شهرستان قصرقند

در آخرین روز هفته تربیت بدنی و ورزش پروژه زمین فوتبال گل بزرگ شهرستان قصرقند با حضور زینی وند معاون سیاسی و اجتماعی استانداری مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

(جمعه ۳ آبان ۱۳۹۸) ۱۶:۰۸
این پروژه در راستای توسعه زیرساخت ها و فضاهای ورزشی شهرستان قصرقند با زیربنای 6000 متر مربع و با اعتبار هزینه شده بالغ بر 36100 میلیون ریال از محل اعتبارات استانی در سال 91 شروع شده که مورد بهره برداری قرار گرفت.
 
با افتتاح زمین فوتبال گل بزرگ شهرستان قصرقند، جمعیت چشمگیری بالغ بر 61000 نفر در قالب 1550 خانوار از این پروژه ورزشی بهره مند خواهند شد که در نوع خود بی نظیر می باشد.
 
به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران و نگاه ویژه دولت تدبیر و امید، علی الخصوص وزارت ورزش و جوانان در راستای توسعه و پیشرفته زیرساختهای ورزش استان سیستان و بلوچستان و افزایش سرانه فضای ورزشی در  این استان پهناور و مرزی رشد چشمگیری داشته است.
 
گفتنی است؛  15 طرح و پروژه مختلف حوزه ورزش و جوانان با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد و 700 میلیون تومان به مناسبت #هفته_تربیت_بدنی_و_ورزش در سراسر استان سیستان و بلوچستان با حضور معاونین وزارت ورزش و جوانان و همچنین مسئولین عالیرتبه استانی افتتاح و بهره برداری رسیده است.
 
تعداد بازدید : ۴۳۴
(جمعه ۳ آبان ۱۳۹۸) ۱۶:۰۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید