پنج شنبه / ۹ آبان ۱۳۹۸ / ۲۰:۰۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۶۲۲
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان پروژه مهم سالن چند منظوره ورزشی قرقری شهرستان هیرمند، در حوزه سیستان افتتاح شد

پروژه مهم سالن چند منظوره ورزشی قرقری شهرستان هیرمند در شمال استان سیستان و بلوچستان با حضور " جمشید تقی زاده " معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استانهای وزارت ورزش و جوانان و " زینی وند " معاون سیاسی و اجتماعی استانداری افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

(پنج شنبه ۹ آبان ۱۳۹۸) ۲۰:۰۲
این پروژه در راستای توسعه زیرساخت ها و فضاهای ورزشی شهرستان هیرمند در مساحتی با زیربنای ۱۴۴۰ متر مربع و با اعتبار هزینه شده بالغ بر ۱۵۰۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات استانی در سال ۹۲ شروع شده که امروز بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش مورد بهره برداری قرار گرفت.
 
 با افتتاح سالن چند منظوره ورزشی قرقری شهرستان هیرمند، جمعیت چشمگیری بالغ بر ۱۳۵۰ نفر در قالب ۳۳۰ خانوار از این پروژه ورزشی بهره مند خواهند شد که در نوع خود بی نظیر می باشد.
 
 به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران و نگاه ویژه دولت تدبیر و امید، علی الخصوص وزارت ورزش و جوانان در راستای توسعه و پیشرفته زیر ساختهای ورزش استان سیستان و بلوچستان و افزایش سرانه فضای ورزشی در  این استان پهناور و مرزی رشد چشمگیری داشته است که این حجم از افتتاح پروژه ها بی سابقه است.
 
 گفتنی است؛  ۱۵ طرح و پروژه مختلف حوزه ورزش و جوانان با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در سراسر استان سیستان و بلوچستان با حضور معاونین وزارت ورزش و جوانان و همچنین مسئولین عالی رتبه استانی افتتاح و به بهره برداری رسیده است.
 
تعداد بازدید : ۴۴۷
(پنج شنبه ۹ آبان ۱۳۹۸) ۲۰:۰۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید