پنج شنبه / ۹ آبان ۱۳۹۸ / ۲۰:۰۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۶۲۴
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

تاکید معاون استاندار سیستان و بلوچستان بر حضور پرشور و حماسی در مراسم راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان

معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: سیزدهم آبان ماه روز ملی استکبار ستیزی است و اقشار مختلف مردم، دانش آموزان، دانشجویان، دستگاه های اجرایی، سازمان ها و نهادها در مراسم امسال هم حضور پرشور خواهند داشت و پیام استکبارستیزی جمهوری اسلامی ایران را به گوش ابرقدرتهای جهان می رسانند.

(پنج شنبه ۹ آبان ۱۳۹۸) ۲۰:۰۵
به گزارش روابط عمومی استانداری، محمد هادی مرعشی، معاون امنیتی و انتظامی استانداری در جلسه" برنامه ریزی و هماهنگی مراسم یوم الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی" خاطرنشان کرد: در مقطع کنونی حمایت صددرصدی مردم از آرمان‌های انقلاب اسلامی موجب عقب نشینی دشمن شده است.
 
مرعشی بیان داشت: نقش مردم در مراسم ملی و مذهبی بسیار مهم است و تجربه نشان داده؛ هر جا مردم نقش‌آفرینی ‌می کنند و حضور پرشور دارند؛ دشمن ناامید می شود.
 
وی ادامه داد: امروز توجه و نگاه جهانیان به سمت جمهوری اسلامی ایران  دوخته شده است و در این شرایط بایستی با حضور وحدت آفرین و با شور و نشاط آحاد مردم؛ همه با هم در حمایت از آرمانهای این انقلاب نقش آفرینی کنیم.
 
معاون استاندارسیستان و بلوچستان با تاکید بر فضاسازی مناسب مسیر راهپیمایی و همچنین حضور پرشور دانش آموزان و دانشجویان گفت: آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها شرایط حضور دانش‌آموزان و دانشجویان را در این مراسم تسهیل و نهایت همکاری را با آنان داشته باشند.
 
 مرعشی گفت: صدا و سیما و رسانه ها نیز با تهیه ویژه برنامه های آگاهی بخشی جامعه به خصوص نسل جوان؛ شرایط را برای حضور حداکثری مردم در این راهپیمایی باشکوه فراهم کنند.
 
 رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان نیز در این جلسه بیان داشت: راهپیمایی دشمن شکن یوم الله ۱۳ آبان در بیش از ۶۰ نقطه در مسیرهای مشخص شده در سراسر استان برگزار می شود.
 
صفدری گفت: حضور پرشور دانش آموزان و دانشجویان در کنار اقشار مختلف مردم در این مراسم، نشان دهنده مخالفت قاطع مردم ایران با سیاست های خودخواهانه استکبار جهانی است.
 
گفتنی است؛ نواخته شدن زنگ استکبارستیزی و اجرای برنامه‌هایی در مدارس، اجتماع تشکلهای دانش آموزی، اجرای مسابقات فرهنگی، ابلاغ بیانیه تشکلهای دانش آموزی و عطر افشانی مزار شهدا به ویژه شهدای دانش آموز از جمله برنامه‌های پیش بینی شده برای سیزدهم آبان ماه در سیستان و بلوچستان می باشد.
 
 در ابتدای این نشست نیز اعضای حاضر در جلسه با ارائه گزارشی پیرامون حضور همه جانبه و پرشور در این مراسم اعلام آمادگی کردند.
تعداد بازدید : ۳۹۷
(پنج شنبه ۹ آبان ۱۳۹۸) ۲۰:۰۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید