پنج شنبه / ۹ آبان ۱۳۹۸ / ۲۰:۲۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۶۳۱
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار:

کارنامه دولت با وجود بازی های کودکانه و تحریم های ظالمانه درخشان است

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: کارنامه این دولت در شرایط امروز جامعه که دشمنان با بازی‌های کودکانه و تحریم‌های خارجی ظالمانه قصد ضربه‌زدن به این نظام و انقلاب را دارند، درخشان است.

(پنج شنبه ۹ آبان ۱۳۹۸) ۲۰:۲۰
به گزارش روابط عمومی استانداری به نقل از ایرنا؛ علی زینی‌وند روز پنجشنبه در همایش محوری گرامیداشت هفته بیمه سلامت در سالن دانشکده دندانپزشکی زاهدان اظهار داشت: در این استان مشکلات زیاد است اما ویژگی‌های بی‌شماری نیز وجود دارد که باید دیده شود.
 
وی گفت: در نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید با وجود کارشکنی‌های دشمنان و تحریم‌ها، در خیلی از زمینه‌ها بویژه در سیستان و بلوچستان کارهای بزرگ و زیادی مانند گازرسانی، ساخت مدرسه، راه‌آهن، توسعه بندر، نظام سلامت و غیره صورت گرفته که باعث ناامیدی دشمنان این نظام و انقلاب شده است.
 
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان افزود: یکی از مولفه‌های خوب دولت مساله بیمه، اجرای طرح نظام سلامت و ساخت بیمارستان است که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و عالیترین آن بخش بیمه اجباری و تحولاتی در بیمه سلامت است.
 
وی بیان کرد: در بحث بیمه سلامت کمتر کشوری تا این اندازه هزینه می‌کند اما در کشور ما به خوبی به این موضوع پرداخته شده و مردم شایسته خدمات بیشتری در این زمینه هستند.
 
امام جمعه موقت زاهدان نیز در این همایش اظهار داشت: شایسته‌ترین مخلوق عالم انسان است و باید به خود رسیدگی کند تا از بیماری‌ها در امان بماند.
تعداد بازدید : ۳۷۴
(پنج شنبه ۹ آبان ۱۳۹۸) ۲۰:۲۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید