یکشنبه / ۱۲ آبان ۱۳۹۸ / ۱۱:۳۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۶۳۷
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

نماینده ولی فقیه در استان ‌و امام جمعه زاهدان و استاندار سیستان و بلوچستان با صدور پیام مشترکی به مناسبت فرارسیدن یوم الله سیزدهم آبان از عموم مردم انقلابی استان برای حضور در راهپیمایی این روز دعوت کردند.

(یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸) ۱۱:۳۱
“آیت الله محامی نماینده ولی فقیه در استان ‌و امام جمعه زاهدان” و “احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان” با صدور پیام مشترکی به مناسبت فرارسیدن یوم الله سیزدهم آبان روز ملی “مبارزه با استکبار جهانی” از عموم مردم انقلابی استان برای حضور در راهپیمایی این روز دعوت کردند.
 
در این بیانیه آمده است:
 
بسمه تعالی 
سلامت و صلح جهانی بسته به انقراض مستکبرین است. 
"امام خمینی (ره)" 
 
مردم مسلمان و همیشه در صحنه استان سیستان و بلوچستان؛ آبان‌ماه در تقویم انقلاب اسلامی وقایع بزرگی همچون تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، سالروز تبعید امام راحل(ره) و روز دانش آموز را در خود جای داده است و یوم ‌ا... ۱۳ آبان از شکوهمندترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی است که دانشجویان پیرو خط امام خمینی (ره)، با لبیک به فرمایشات امام‌شان، سفارت امریکا در تهران را به تصرف خود درآوردند و با فتح لانه جاسوسی امریکا، علاوه بر افشای چهره‌های سازش کار داخلی و دمیده شدن روحیه بیداری، هوشیاری ، وحدت و همبستگی در امت مسلمان؛ ابهت پوشالی امریکا در جهان را شکستند و هیات حاکمه امریکا را به خفت کشاندند. 
اکنون انقلاب اسلامی ایران؛ با عبور از عرصه ها و فراز و فرودهای بسیار، در حالی پا به دهه پنجم حیات پر افتخار خود می گذارد که به برکت رهبری های حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، تلاش‌های دولت مردان و پشتیبانی همه جانبه آحاد مردم انقلابی از ولایت مطلقه فقیه و همه‌ی ارکان نظام؛ با حضوری مقتدرانه در برابر امریکا و دیگر کشورهای استکباری، به عنوان یک الگوی تمام عیار برای کشورهای آزادیخواه جهان مبدل گشته است و می رود تا به عنوان یک کشور توسعه یافته با جایگاه ممتاز اقتصادی،علمی و فناوری در سطح منطقه و جهان تبدیل گردد. 
 
اینجانبان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو و دانش آموز پیرو راه امام(ره)، در آستانه یوم الله سیزدهم آبان ماه که بنیانگذار انقلاب اسلامی آن را انقلاب دوم و به مراتب بزرگتر از انقلاب نخست نامیدند، از کلیه طبقات و اقشار امت مسلمان دعوت می نماییم؛ به مانند همیشه با حضور پرشور و گسترده خود در راهپیمایی یوم ا... سیزده آبان به مدعیان دروغین مدافع حقوق بشر و آزادی اعلام کنند که جمهوری اسلامی ایران همواره خط نخست مقابله با استکبار و دفاع از مظلومان جهان است و در برابر هرگونه زیاده خواهی و جنایت آنان ایستاده است و در راه حفظ اسلام و قرآن هرگز از پای نخواهد نشست. 
 
مصطفی محامی 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان 
 
احمدعلی موهبتی 
استاندار سیستان و بلوچستان
تعداد بازدید : ۲۶۳
(یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸) ۱۱:۳۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید