دوشنبه / ۱۳ آبان ۱۳۹۸ / ۲۱:۱۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۶۳۸
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
معاون سیاسی اجتماعی استاندار:

ایران پرچمدار مبارزه با استکبار و صهیونیست

(دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸) ۲۱:۱۸
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان اظهار داشت: آمریکا هرگونه مانع در مسیر اهداف شوم خود که همانا سیطره بر منابع و ثروت های ملی سایر کشورها است را تحمل نمی کند و به مقابله با آزادی‌خواهان و استقلال طلبان بر می‌خیزد.

علی زینی‌وند در حاشیه راهپیمایی یوم الله سیزده آبان در زاهدان ادامه گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، ایران پرچمدار و نماد مبارزه با زیاده خواهی‌های آمریکا در دنیا قرار گرفت.

وی بیان کرد: با گذشت زمان هرچه انقلاب اسلامی ایران پیشرفته‌تر و بالنده‌تر شده استقلال و عزت ایران افزایش یافته و به تناوب دشمنی دشمنان آن نیز افزون شده است.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان حضور مردم زاهدان در راهپیمایی ۱۳ آبان با ستودنی دانست و اظهار داشت: حضور مردم در راهپیمایی‌ها و شعارهای دشمن شکنانه آنان بیانگر آرمان‌خواهی، آزادی خواهی و استقلال طلبی و ظلم ستیزی شان است.

وی تصریح کرد: حضور پررنگ مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان بویژه نسل جوان آن هم بعد از صدور بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری نشانگر روشن بینی و روشنگری نسل جوان در مقابل اهداف استعمارگری و سلطه جویی جهان غرب به ویژه آمریکا است.
تعداد بازدید : ۳۶۵
(دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸) ۲۱:۱۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید