جمعه / ۱۷ آبان ۱۳۹۸ / ۱۳:۲۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۶۴۶
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
معاون استاندار دردیدار بارئیس فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای کشور

برگزاری میزبانی و رویدادهای مهم ورزشی در استان علاوه بر انعکاس تصویر مثبت باعث توسعه و آبادانی این منطقه خواهد شد

جوهری رئیس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای کشور با معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان دیدار و گفتگو کرد.

(جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸) ۱۳:۲۴
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری در این دیدار گفت: عملکرد حوزه ورزش و جوانان در توسعه زیرساخت های ورزشی در سراسر استان و همچنین موفقیت های اخیر در ورزش قهرمانی، همگانی و روستایی مطلوب است.
 
زینی وند، همچنین افزود: هرگونه میزبانی و رویداد مهم ورزشی که باعث شود تصویر مثبتی از استان به سراسر کشور مخابره شود ما استقبال خواهیم کرد.
 
وی از میزبانی مسابقات ماراتون دوچرخه سواری جایزه بزرگ تفتان نیز استقبال کرد، زیرا که باعث خواهد شد منطقه بکر و زیبای تمین تا تفتان به همه ی مردم ایران معرفی شود.
 
وی در پایان تاکید کرد: هر وقت تصویر مثبتی به کمک رویدادهای مهم ورزشی از استان مخابره شود در توسعه و آبادانی این استان مرزی کمک خواهد کرد، چون سرمایه‌گذاران رغبت بیشتری خواهد داشت در این منطقه سرمایه‌گذاری کنند.
 
رئیس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای نیز در این دیدار گفت: تحول و عملکرد بسیار خوب ارزشمند هیات پهلوانی و زورخانه ای استان با حمایت های اداره کل ورزش و جوانان قابل تحسین است.
 
جوهری خاطر نشان کرد: طی بازدید روز گذشته از ظرفیت جذاب و تاریخی شهر سوخته، تصمیم گرفتیم تا برنامه پر بیننده "گردان گود" را از این محل تاریخی و باستانی پخش و ضبط کنیم.
 
وی یکی از اهداف برنامه "گردان گود" را معرفی آثار تاریخی و گردشگری استان سیستان و بلوچستان با تلفیق مسابقات ورزشی عنوان کرد تا برای مخاطبین جذابیت منحصر به فرد داشته باشد.
 
مدیرکل ورزش و جوانان نیز در این دیدار اظهار داشت: با همکاری و تعامل استانداری در چند ماه اخیر، استان سیستان و بلوچستان شاهد چندین میزبانی مهم از رویدادهای ورزشی بوده، که تا پایان سال این روند ادامه خواهد داشت.
 
ادهم کرد افزود: با موافقت فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای میزبان مسابقه جذاب و پر بیننده گردان گود در نوروز ۹۹ در محل تاریخی و باستانی شهر سوخته خواهیم بود.
 
لازم به ذکر است، در پایان این جلسه نشان پهلوانی و زورخانه‌ای توسط جوهری رئیس فدراسیون کشور به زینی وند معاون سیاسی و اجتماعی استانداری اهدا گردید.
تعداد بازدید : ۳۹۵
(جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸) ۱۳:۲۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید