جمعه / ۲۴ آبان ۱۳۹۸ / ۲۲:۲۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۶۶۸
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

با هرگونه گرانفروشی بدلیل افزایش قیمت بنزین برخورد شود

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه هیچگونه مجوزی برای گران شدن هیچ کالایی صادر نشده و هیچ کالایی نباید گران شود، گفت: دستگاه‌های نظارتی با هرگونه گرانفروشی بدلیل افزایش قیمت بنزین برخورد کنند.

(جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸) ۲۲:۲۸
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار استان اظهار داشت: دستگاه‌های نظارتی با حضور مداوم در بازار از ایجاد هرگونه اختلال در فروش کالا ‌و ارایه خدمات پیشگیری کنند و به صورت صددرصد از سطح بازار بازرسی داشته باشند.

وی تاکید کرد: محتکرین و افراد مسئله‌دار که سابقه احتکار داشته اند تحت رصد قرار بگیرند تا از این شرایط سوءاستفاده نکنند.

رییس ستاد تنظیم بازار استان ادامه داد: مدیران به شهرستانها نیز ابلاغ نمایند تا تیم‌های بازرسی در شهرستان‌ها نیز فعال شوند و حداکثر کنترل را در این امر داشته باشند و شرایطی فراهم شود که استرس و نگرانی از مردم دور شود.

موهبتی افزود: در تصمیمی که مسئولین کشور گرفته اند همه باید کمک کنیم و پای کار باشیم تا تصمیم نظام را اجرا نماییم.

وی اظهار داشت: گروه‌های معاند و متخاصم به دنبال این هستند که فضای کشور را به خشونت بکشانند و ممکن است از این فرصت برای رسیدن به اهداف خود استفاده نمایند، لذا باید با اطلاع‌رسانی به مردم از جنگ روانی و عملیات روانی که توسط رسانه‌های معاند انجام می‌شود جلوگیری کرد و اجازه نداد که شرایطی برای خوراک تبلیغاتی دشمن به وجود آید.

استاندار با بیان اینکه تفاوت قیمت مواد نفتی در دو سوی مرز باعث قاچاق سوخت شده است؛ تصریح کرد: آزادسازی قیمت بنزین و گازوئیل در سیستان و بلوچستان برای کاهش چشمگیر قاچاق سوخت مفید است.

موهبتی در خصوص تصویب نرخ جدید بنزین اظهار داشت: آزادسازی قیمت بنزین و حذف یارانه سوخت به پیشبرد زیرساخت‌ها و طرح‌های عمرانی در کشور کمک خواهد کرد.
تعداد بازدید : ۳۴۴
(جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸) ۲۲:۲۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید