دوشنبه / ۲۷ آبان ۱۳۹۸ / ۱۴:۴۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۶۷۰
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

مشاور رئیس جمهوری ۴۰ میلیارد تومان پروژه در چابهار افتتاح کرد

مشاور رئیس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفر به چابهار هفت طرح با بیش از ۴۰ میلیارد تومان اعتبار را در این شهر افتتاح و راه‌اندازی کرد.

(دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸) ۱۴:۴۶

معاون فنی و مهندسی منطقه آزاد چابهار در مراسم بهره برداری از یکی از این طرحها گفت: این پروژه ها در راستای رفاه حال مردم و آماده سازی زیرساخت‌های پیکره‌های مختلف برنامه‌ریزی، اجرا و هم اینک تکمیل و بهره‌برداری شده است.
گرشاسب خزائنی افزود: عملیات اجرایی برخی از این پروژه‌ها از سالها قبل آغاز شده بود که در طول یک سال اخیر با توجه و پیگیریهای مدیرعامل منطقه آزاد چابهار اقدامات لازم برای تسریع در اتمام آنها انجام شد.

وی گفت: ایستگاه پمپاژ و مخازن آب به ظرفیت ۲ هزار و ۵۰۰ مترمکعب و محوطه سازی به همراه خطوط انتقال از جمله پروژه های مهم است که به نمایندگی از سایر پروژه ها افتتاح شد.

معاون منطقه آزاد چابهار بیان کرد: با افتتاح این پروژه آب موردنیاز بیش از ۴۰۰ هکتار محدوده مسکونی، تجاری و اداری منطقه آزاد تامین می شود.

وی آماده سازی بخشی از اراضی پیکره مسکونی، اجرای طرح جمع آوری و هدایت آبهای سطحی بلوار ۸۵ متری، تهیه ونصب پست های کمپکت وتابلوهای برق، احداث شبکه آب‌وفاضلاب پیکره سوم شمالی وجنوبی، بهسازی ترمینال فرودگاه کنارک و احداث مدرسه هشت کلاسه کمب را از جمله پروژه های افتتاح شده امروز عنوان کرد.

مشاور رئیس جمهوری به اتفاق استاندار سیستان و بلوچستان و مدیر عامل منطقه آزاد چابهار در ادامه سفر خود از پروژه های مهم این منطقه بازدید کردند.

تعداد بازدید : ۳۳۵
(دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸) ۱۴:۴۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید