سه شنبه / ۲۸ آبان ۱۳۹۸ / ۱۸:۵۹
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۶۷۷
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

تعداد جایگاههای سی ان جی در استان افزایش می یابد

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به شرایط فعلی سهمیه بندی و اصلاح قیمت بنزین و با پیگیری های انجام شده؛ مجوز ایجاد و افزایش جایگاههای سی ان جی در شهرهای استان صادر می شود.

(سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸) ۱۸:۵۹

به گزارش روابط عمومی استانداری، احمدعلی موهبتی "استاندار سیستان و بلوچستان" در دیدار با مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران؛ پروژه های گازرسانی استان و مشکلات شرکت پارس کمپرسور را مورد پیگیری قرار داد.

احمدعلی موهبتی در این دیدارگفت: دولت طی مدت سه سال 98،99 و 1400 ؛ مبلغ 22 هزار میلیارد تومان در حوزه گازرسانی به شهرهای مختلف استان سیستان و بلوچستان هزینه خواهد کرد.

معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران: اجازه نمی دهیم پروژه های در حال اجرای سیستان و بلوچستان به دلیل کمبود نقدینگی متوقف شود

معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران نیز در این دیدار گفت: نگاه ما به استان سیستان و بلوچستان ویژه است و در جهت پیشرفت طرح های گازرسانی و پروژه های مرتبط با نگاه ویژه به استان کمک خواهیم کرد.

محمدحسین تربتی تصریح کرد: حتی اگر لازم باشد از نقدینگی پروژه های سایر مناطق کشور کم خواهیم کرد و اجازه نمی دهیم پروژه های در حال اجرای سیستان و بلوچستان به دلیل کمبود نقدینگی متوقف شود.

وی همچنین پیرامون درخواست استاندار درخصوص تامین قیر مورد نیاز استان افزود: قیر مورد نیاز استان را از طریق وزارت نفت پیگیری و تامین خواهیم کرد.

امینی فرد، نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار خواستار تامین سیمان و گازرسانی به شهرستان کنارک شد.

تعداد بازدید : ۴۳۷
(سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸) ۱۸:۵۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید