یکشنبه / ۳ آذر ۱۳۹۸ / ۲۰:۱۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۶۹۳
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

تمهیدهای لازم برای برگزاری انتخابات سالم در سیستان و بلوچستان اندیشیده شده است

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تمامی تمهیدهای لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه با حضور حداکثری مردم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان اندیشیده شده‌ است.

(یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸) ۲۰:۱۱
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی یکشنبه شب در نشست ستاد انتخابات سیستان و بلوچستان با بیان اینکه اهمیت انتخابات با هیچ چیز قابل قیاس نیست، اظهار داشت: لازمه برگزاری انتخابات سالم و باشکوه نظارت موثر بر اجرای قانون است.

وی تاکید کرد: مجریان انتخابات باید با مد نظر قرار دادن اصل بی طرفی بر پایه قانون عمل می‌کنند.

استاندار سیستان و بلوچستان بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و افزود: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای نشان دهنده اهمیت دادن به سرنوشت خود و کشورشان است.

وی تاکید کرد: نام نویسی داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اجرای ماده ۴۵ قانون انتخابات و ماده ۲۱ آئین‌نامه اجرایی آن دهم آذر آغاز خواهد شد.

موهبتی بیان کرد: ضروری است افرادی که در خود توانمندی لازم را برای قانون گذاری و اجرای صحیح قانون می بینند با توجه به حوزه های انتخابیه مشخص شده نسبت به نام نویسی اقدام کنند.

استاندار سیستان و بلوچستان اظهار داشت: این استان از جمله استان‌هایی است که در برخی از شهرستان‌های آن با فراهم شدن زیر ساخت های لازم انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها نقش بسیار مهمی در اطلاع‌رسانی قوانین انتخابات دارند، گفت: انتخابات باید همدلی را افزایش دهد و اگر این امر مهم به درستی اجرایی شود همه پیروز هستند.

موهبتی گفت: همه کاندیداها و طرفداران آنان باید معرفی را بجای تخریب مد نظر قرار دهند تا بهترین و اصلح ترین فرد برگزیده شود.

استاندار سیستان و بلوچستان تاکید کرد: هدف، برگزاری انتخابات سالم است و هر کسی را که مردم با رعایت قانون به او رای دهند برای ما قابل قبول است.

وی با تاکید بر کاهش صندوق های سیار اخذ رای گفت: باید هر جا صندوق سیار وجود دارد اعضای آن به طور هماهنگ با اتوبوس جابجا شوند.
تعداد بازدید : ۵۰۹
(یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸) ۲۰:۱۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید