یکشنبه / ۳ آذر ۱۳۹۸ / ۲۰:۲۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۶۹۴
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
رییس ستاد انتخابات سیستان و بلوچستان:

استان آمادگی لازم را برای برگزاری انتخابات دارد

رییس ستاد انتخابات استان با بیان اینکه پیش بینی های لازم برای برگزاری انتخابات به عمل آمده است؛ گفت: استان از آمادگی لازم برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برخوردار است.

(یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸) ۲۰:۲۵

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ علی زینی وند یکشنبه شب در نشست اعضای ستاد انتخابات استان که به ریاست احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و‌بلوچستان و با حضور رییس کل دادگستری و روسا و‌اعضای هیاتهای نظارت و‌بازرسی انتخابات و‌ مسئولین کمیته های ستاد انتخابات استان در استانداری برگزار شد؛ گفت: موضوع آموزش در ستاد انتخابات جدی گرفته شده و در این ارتباط کارگاه‌های آموزشی و مانورهای انتخاباتی با حضور دست‌اندرکاران براساس برنامه زمان‌بندی در استان در حال برگزاری است.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری افزود: مشکلات در حوزه برگزاری انتخابات در سیستان و بلوچستان احصا و با برگزاری نشست‌هایی با مسئولان مربوطه رفع شده و یا درحال برطرف شدن است.

زینی‌وند از آمادگی کامل ستاد انتخابات استان برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شش حوزه اصلی در استان خبر داد و ابراز امیدواری کرد با حضور گسترده مردم در پای صندوق های اخذ رای، یک‌انتخابات شکوهمند در شأن مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برگزار شود.

رئیس‌کل دادگستری سیستان و بلوچستان نیز در این نشست گفت: همه مسئولان ملزم به رعایت قوانین در انتخابات هستند و از هیچ کس پذیرفتنی نیست که بر خلاف آن عمل کند.

حجت‌الاسلام علی مصطفوی‌نیا افزود: مسئولان باید با اعتقاد به بی طرفی این مهم را به دیگران نیز منتقل کنند.

منصور بیجار معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سیستان و بلوچستان و‌رییس هیات بازرسی انتخابات نیز در این نشست گفت: از ۱۰ اردیبهشت هیات بازرسی انتخابات در این استان شروع بکار کرده و در کمترین زمان ممکن هیات های شهرستانی انتخاب شده اند که از این نظر در کشور رتبه نخست را بدست آورده‌ایم.

تعداد بازدید : ۴۵۵
(یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸) ۲۰:۲۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید