سه شنبه / ۵ آذر ۱۳۹۸ / ۲۲:۰۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۶۹۸
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

توجه به ظرفیت روستاها از اهداف دولت است

استاندار سیستان و بلوچستان در جریان بازدید از طرح پرورش جوجه یک روزه خاش گفت: توجه به ظرفیت روستاها و حمایت از تولیدکنندگان روستائی و عشایری از اهداف مهم مسئولان دولت است.

(سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸) ۲۲:۰۵
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی که به همراه محمد امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری ظهر امروز "سه‌شنبه" از چندین طرح و‌ پروژه اشتغالزایی روستایی شهرستان‌های میرجاوه و خاش بازدید کرد، اظهار داشت: پروژه جوجه یک روزه خاش با ظرفیت تولید سالانه ۱۶ میلیون قطعه برای رفع مشکلات گمرکی و نیز خریداری و نصب تجهیزات به بالای ۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات نیاز دارد.

وی افزود: با توجه به اهمیت اجرای این پروژه برای رفع بخش بزرگی از نیازهای استان تلاش می‌کنیم از سرمایه‌گذار حمایت شود.

رییس کارگروه تخصصی اشتغال استان بیان داشت: امید بخشیدن به زندگی مردم، توجه به ظرفیت روستاها و حمایت از تولیدکنندگان روستائی و عشایری از اهداف مهم مسئولان دولت در جهت ارتقای شاخص‌های خدمت رسانی است.

موهبتی گفت: در این استان توانمندی‌ها و ظرفیت‌های برجسته‌ای در حوزه‌های مرزی، دریایی، گردشگری، کشاورزی، دامداری، پرورش مرغ، معادن و غیره وجود دارد که با حمایت از تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران می‌توان استعدادها را شکوفا، امید و نشاط اجتماعی را به جامعه تزریق کرد.

صاحب گل صالحی فرماندار خاش نیز اظهار داشت: مردم غیور و مرزدار سیستان و بلوچستان با ویژگی مرزداری و وفاداری به اسلام و انقلاب با شایستگی توانسته‌اند اهداف نظام اسلامی را به پیش ببرند.
تعداد بازدید : ۷۴۸
(سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸) ۲۲:۰۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید