پنج شنبه / ۷ آذر ۱۳۹۸ / ۱۸:۱۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۷۰۷
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
معاون استاندار:

فصل مشترک احزاب و تشکل ها، واگذاری امور به مردم است

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: فصل مشترک احزاب و تشکل ها؛ اعتماد و واگذاری امور به مردم است و ابزار این واگذاری توجه و میدان دادن به تشکل های اجتماعی و احزاب سیاسی می باشد.

(پنج شنبه ۷ آذر ۱۳۹۸) ۱۸:۱۰

به گزارش روابط عمومی استانداری، علی زینی وند "معاون سیاسی و اجتماعی استاندار" در جلسه انتخابات شورای مرکزی دفتر نمایندگی خانه احزاب سیستان و بلوچستان که با حضور رئیس خانه احزاب ایران در محل سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: انجام کارها در قالب احزاب و تشکلها سازمان یافته تر و موفقیت آن چشمگیر تر خواهد بود و در مقابل کار شخصی و پراکنده توفیق و برجستگی کمتری دارد.

وی افزود: بر این اساس توجه به احزاب و تشکلها شعار محوری دولت تدبیر و امید بوده و پس از تمهیدات وزارت کشور، با تاکید استاندار تاسیس خانه احزاب و خانه سمن های سیستان و بلوچستان در دستور کار قرار گرفت و در نتیجه این پیگیری ها و نشست ها، امروز خانه احزاب استان رسما افتتاح می شود.

معاون استاندار با بیان اینکه خانه سمن ها نیز در حال آماده سازی و تحویل است، خاطرنشان کرد: در حوزه خیرین هم با توجه به اینکه اقدامات جزیره ای و عدم هماهنگی موجب سوء استفاده هایی شده بود، موسسه هاسب (همدلان آینده نگر سیستان و بلوچستان) شکل گرفته و در راستای توانمندسازی مردم استان در حوزه های مختلف در حال فعالیت می باشد.

این مقام مسئول تصریح کرد: قبل از هرچیز در استان نیاز به ایده های خوب داریم چرا که معتقدیم؛ ایده های نو و همگرایی می‌تواند زمینه بهره برداری از پتانسیل های موجود استان را فراهم کند.
زینی وند گفت: با توجه به پیچیدگی و سختی های سر راه فعالیت های حزبی در کشور؛ پرچمداران احزاب و تشکل ها باید متفاوت دیده شوند که البته این شرایط در سیستان و بلوچستان که گرایش قومی و قبیله‌ای پررنگی در آن وجود دارد، مهم تر و حساس تر از سایر نقاط کشور است.
گفتنی است؛ خانه احزاب سیستان و بلوچستان به عنوان هجدهمین خانه احزاب کشور با همکاری شهرداری و شورای شهر زاهدان و احزاب فعال از امروز پنجشنبه هفتم آذر ماه با حضور رئیس خانه احزاب ایران، استاندار سیستان و بلوچستان، نمایندگانی از وزارت کشور و احزاب استانی راه اندازی می شود.


تعداد بازدید : ۵۳۴
(پنج شنبه ۷ آذر ۱۳۹۸) ۱۸:۱۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید