یکشنبه / ۱۰ آذر ۱۳۹۸ / ۱۰:۳۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۷۱۴
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
وزیر ورزش:

۷۰۰ طرح ورزشی امسال در کشور افتتاح می‌شود

وزیر ورزش و جوانان گفت: پارسال ۵۰۰ طرح در بخش ورزش و تربیت بدنی در کشور افتتاح شد و امسال نیز ۷۰۰ طرح دیگر ورزشی به بهره‌برداری می‌رسد.

(یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸) ۱۰:۳۸
مسعود سلطانی‌فر در مراسم افتتاح ورزشگاه ۲ هزار نفری نیکشهر اظهار داشت: با وجود مشکلات فراوان، رئیس جمهوری و رهبر معظم انقلاب توجه ویژه‌ای به بخش ورزش کشور دارند و همیشه ورزش و جوانان را مورد لطف قرار می‌دهند.

وی بیان کرد: ورزش ارزان‌ترین ابزار برای پرکردن اوقات فراغت و سلامت جسم و روان افراد است و هر چه در این بخش هزینه شود به نفع جامعه است.

وزیر ورزش و جوانان گفت: ۱۱۹ میلیارد دلار صادرات نفت در سال ۱۳۹۰ انجام شده اما در سالجاری درآمد حاصل نفت ۱۲ میلیارد دلار است و دولت با مشکلات فراوانی مواجه است.

وی بیان کرد:دولت تدبیر وامید در تلاش است تا پروژه‌های نیمه‌تمام را تکمیل و تا قبل از پایان این دولت به بهره‌برداری برساند.

سلطانی‌فر از تلاش‌های همه‌ی مسولان بویژه استاندار سیستان و بلوچستان قدردانی کرد و افزود: همراهی مسولان می‌تواند در تکمیل پروژه‌ها نقش موثری داشته باشد.

وی ادامه داد: دولت برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی سیستان وبلوچستان در حال تلاش است تا جوانان با استعداد در میادین مختلف مقام کسب کنند.
تعداد بازدید : ۶۵۰
(یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸) ۱۰:۳۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید