چهارشنبه / ۱۳ آذر ۱۳۹۸ / ۱۶:۵۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۷۴۱
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
معاون استاندار:

جنبش دانشجویی؛ نبض تپنده جامعه است

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار با بیان اینکه مقام معظم رهبری پرچمدار حمایت از فعالیت جنبش دانشجویی و کرسی‌های آزاد دانشجویی هستند، گفت: جنبش دانشجویی را نبض تپنده جامعه می‌دانیم و منظم تپیدن این نبض با حضور دانشجویان در عرصه های مختلف جامعه نمایان می شود.

(چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸) ۱۶:۵۰
به گزارش روابط عمومی استانداری، علی زینی وند معاون سیاسی و اجتماعی استاندار در نشست تشکل های دانشجویی دانشگاه های استان با استاندار سیستان و بلوچستان که در محل سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی هر زمانی جنبش دانشجویی شاداب، سرزنده، فعال، مراقب و نقاد بوده، امور کشور بهتر پیش رفته است و این شادابی در جامعه نیز نقش موثری داشته است.

رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بیان داشت: انتخابات بزرگترین دستاورد چندین ساله مبارزه بی‌امان شهیدان تاریخ ایران می باشد.

زینی وند اضافه کرد: صندوق رای پدیده مهمی است و دانشجویان باید در حراست و صیانت از این صندوق ها پیشتاز باشند.

وی ادامه داد: انتخابات بهار سیاسی کشور است و انتظار ما از دانشجویان این است که بدون اینکه تریبون جناح خاصی در دانشگاه ها باشند نسبت به حضور آگاهانه جامعه در این صحنه مهم روشنگری کنند.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار در ابتدای سخنانش ضمن گرامیداشت روز دانشجو و ابراز خرسندی از نشست با تشکل های دانشجویی استان، گفت: کارها در قالب تشکل بیشتر نمود پیدا می کند و در واقع تشکل ها؛ دانشجویان را برای اداره کشور آماده می کنند.
تعداد بازدید : ۷۷۳
(چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸) ۱۶:۵۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید