پنج شنبه / ۱۴ آذر ۱۳۹۸ / ۱۳:۰۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۸۷۴۵
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

شورای فرهنگی استانداری سیستان و بلوچستان حائز رتبه برتر در بین استانهای کشور شد

دبیر شورای فرهنگی وزارت کشور در دیدار با استاندار سیستان بلوچستان از کسب رتبه برتر این استانداری در موضوعات فرهنگی بین استانداری های سراسر کشور طی سال 1397 خبر داد.

(پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸) ۱۳:۰۶
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسن قشقائی در دیدار با احمدعلی موهبتی استاندار با بیان اینکه شورای فرهنگی استانداری سیستان وبلوچستان در حوزه فعالیت های فرهنگی درون سازمانی 100درصد از هزار امتیاز را کسب کرده است؛ افزود: توجه به مسایل فرهنگی، سرمایه گذاری برای تضمین سلامت آینده جامعه است.

وی ادامه داد: استانداری ها پیشانی استان است و هرچه در امور فرهنگی و مباحث ترویج فرهنگ نماز و امر به معروف و نهی از منکر فعال تر باشد، تاثیرات مطلوب بیشتری بر دستگا های اجرایی و جامعه می گذارد.

استاندار سیستان و بلوچستان هم در این دیدار گفت نماز روح انسان را سیقل می دهد و انسان را به سمت کارهای پسندیده سوق میدهد.

احمدعلی موهبتی افزود: نماز وجوه معنوی و ظاهری فراوانی دارد و هرکس نتواند ظاهرش را اصلاح و درست کند نمی تواند باطنش را هم اصلاح کند.

وی ادامه داد: در حوزه امر به معروف و نهی از منکر و نماز جماعت اگر با خلوص نیت فعالیت شود، وجوه معنوی آن شکوفا می شود.

استاندار گفت: نمازی که با خلوص نیت و حضور قلب اقامه شود، مانع بسیاری از گناهان و تضییع حقوق دیگران می شود.

موهبتی با بیان اینکه مسایل اعتقادی با دستورالعمل و آیین نامه درست نمی شود؛ تصریح کرد: هرآنچه موفقیت در حوزه مباحث فرهنگی حاصل می شود صرفاً بخاطر اعتقاد قلبی و احساس تکلیف است که قابل تقدیر است.

گفتنی است در این دیدار دبیر شورای فرهنگی وزارت کشور با اهداء لوح سپاسی از برنامه ها و مدیریت مسایل فرهنگی استان از استاندار تجلیل کرد.
تعداد بازدید : ۳۹۴
(پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸) ۱۳:۰۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید