جمعه / ۲ اسفند ۱۳۹۸ / ۲۲:۰۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۰۶۵
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
رئیس ستاد انتخابات استان:

انتخابات در امنیت کامل و با مشارکت مطلوب در سطح استان در حال برگزاری است

رئیس ستاد انتخابات استان گفت: انتخابات در سراسر استان در امنیت کامل و با مشارکت مطلوب در حال برگزاری است.

(جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸) ۲۲:۰۳

به گزارش روابط عمومی استانداری علی زینی‌وند رئیس ستاد انتخابات استان در مصاحبه با صدا و سیمای مرکز استان اظهار داشت: هیچ گونه رخداد منفی در حوزه های انتخابیه در سطح استان وجود ندارد و انتخابات به نحو مطلوب در سطح حوزه های انتخابیه در حال برگزاری است .

زینی وند افزود: بر اساس بازدیدهای میدانی و گزارشات فرمانداران شهرستان ها ،مشارکت مردم در پای صندوق‌های رای مطلوب است.

رئیس ستاد انتخابات استان از مردم خواست :حضور خود در پای صندوق های رای را به ساعات پایانی موکول نکنند چرا که در این ساعات هم به دلیل ازدحام جمعیت و صف های طولانی و هم با توجه به دستگاه احراز هویت هوشمند، راس ساعت ۲۴ رای گیری متوقف می گردد.

وی در خصوص تمدید ساعت انتخابات گفت : بر اساس قانون انتخابات ساعت اخذ رای انتخابات معمولا ۱۰ ساعت است که به تدبیر وزارت کشور و تصمیم استانداران این ساعت تمدید میگردد.

زینی وند با بیان اینکه داشتن کارت ملی و اصل شناسنامه برای اخذ رای گیری الزامی است افزود: در روزهای گذشته ثبت احوال برای متقاضیان خارج از نوبت شناسنامه صادر کرده است.

وی ادامه داد: در مناطق سیل زده نیز پایگاه‌های ثبت احوال مستقرند و اگر اطلاعات رای‌دهندگان در سیستم جامع ثبت احوال احراز شود و شرایط صدور شناسنامه داشته باشند در اسرع وقت و در زمان باقی مانده برای آنها شناسنامه صادر می‌شود اما داشتن اصل شناسنامه برای اخذ رای الزامی می باشد.


تعداد بازدید : ۲۰۱
(جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸) ۲۲:۰۳
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید