پنج شنبه / ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ / ۲۰:۳۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۰۹۸
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده
معاون استاندار:

مردم سیستان و بلوچستان دغدغه تامین کالاهای مورد نیاز خود را نداشته باشند

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: شهروندان استان با توجه به ذخیره مناسب کالاهای اساسی و ضروری هیچگونه دغدغه‌ای برای تامین کالاهای مورد نیاز خود نداشته باشند.

(پنج شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸) ۲۰:۳۶
ماندانا زنگنه در نشست ستاد تنظیم بازار سیستان و بلوچستان اظهار داشت: با همت و پیگیری دستگاه‌های اجرایی ، برنامه‌ریزی دقیقی برای تامین اقلام مورد نیاز شب عید فراهم شده است .

وی ادامه داد: با وجود برخی مسائل و مشکلات اقتصادی در زمینه تامین کالاهای اساسی، با اقدام مناسب و به موقع و همکاری تمام بخش‌ها، برنامه‌ریزی‌ درستی انجام گرفته و از وضعیت مناسبی در ذخیره‌سازی کالاها برخورداریم و جای نگرانی نیست.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: وضعیت بازار خوب است و با فراوانی کالا مواجه هستیم و طبق مقررات با همکاری اعضا، کار نظارت بر اصناف و بازار وجود دارد و برنامه‌ریزی برای تامین اقلام مورد نیاز فراهم است.

زنگنه از اتخاذ تصمیمات لازم در زمینه قیمت ها، عرضه و تقاضای کالا های عمومی، احتکار و گران فروشی ناشی از شیوع بیماری کرونا در سیستان و بلوچستان خبر داد و افزود: با توجه به نیاز استان به مواد شوینده و مواد ضد عفونی استان تامین ونظارت این اقلام به طور ویژه مورد توجه قرار گرفته است تا مشکلات مردم در این زمینه مرتفع گردد.

وی با بیان اینکه همکاری تمام دستگاه‌ها و همراهی مردم همواره موجب فراهم شدن تمام امکانات مورد نیاز و تامین نیازهای همگان در شب عید شده و امسال این روحیه و همدلی وجود دارد، گفت:350 تن پرتقال شب عید به استان حمل شده و ۳۰۰تن سیب نیز در حال انتقال است به طوری که تا پایان هفته به استان منتقل می شود.
تعداد بازدید : ۲۰۴
(پنج شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸) ۲۰:۳۶
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید