دوشنبه / ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۰:۲۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۱۱۷
گزارشگر : ۱۴۴۹
سرویس اخبار برگزیده

توزیع ۶۶۵ تن میوه شب عید شامل سیب و پرتقال برای تنظیم بازار

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: توزیع ۶۶۵ تن میوه شب عید شامل سیب و پرتقال برای تنظیم بازار از امروز/دوشنبه/ در این استان آغاز شد.

(دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸) ۱۰:۲۴
ماندانا زنگنه در  نشست ستاد تنظیم بازار سیستان و بلوچستان اظهار داشت: بیش از ۳۶۵ تن پرتقال و ۳۰۰ تن سیب برای تنظیم بازار شب عید به سیستان و بلوچستان حمل شده است که از امروز با قیمت تنظیمی هر کیلو ۶ هزار تومان به شهروندان استان ارائه می‌شود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به شیوع کرونا برای جلوگیری از انتقال بیماری باید در مراکز توزیع برای دریافت وجه از دستگاه کارت خوان استفاد و از تجمع در این مراکز پرهیز شود.

دکتر زنگنه تاکید کرد:  با توجه به شیوع ویروس کرونا از شهروندان درخواست داریم از ایستادن در صف و ایجاد تجمع در کنار غرفه‌ها خودداری کرده و با رعایت آرامش و صبر و حوصله برای دریافت میوه‌ اقدام کنند.

وی بیان کرد: تخصیص میوه شب عید به شهرستان های سیستان و بلوچستان با توجه به نیاز و جمعیت هر شهرستان انجام می شود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت:  حجم زیادی از میوه شب عید در استان ذخیره سازی شده و نباید شهروندان هیچ نگرانی در خصوص تامین این میوه داشته باشند.

زنگنه خاطر نشان کرد: امسال برای تامین کالاهای اساسی، تنظیم بازار و نظارت بر قیمت کالاها ۴۰ جلسه ستاد تنظیم بازار برگزار شده است.
تعداد بازدید : ۱۲۰
(دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸) ۱۰:۲۴
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید