یکشنبه / ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۰:۳۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۲۱۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان:

۸۰ میلیارد تومان برای پروژه های اقتصاد مقاومتی استان تخصیص داده شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: از سال ۹۵ تا انتهای سال ۹۸ از محل منابع استانی ۱۷۲ میلیارد تومان بابت اجرای پروژه‌های اقتصاد مقاومتی با تخصیص ۸۰ میلیارد تومان تامین اعتبار شده است.

(یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۰:۳۸
به گزارش روابط عمومی استانداری مهرداد عرب اول در نشست ویدیوکنفرانسی دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور و‌جانشین رییس ستاد اقتصاد مقاومتی در استان‌های سیستان و بلوچستان و فارس که ظهر روز شنبه با حضور استانداران این استان‌ها برگزار شد؛ در خصوص موضوعات مربوط به اقتصاد مقاومتی گفت: در سال ۹۸ چهار جلسه اقتصاد مقاومتی با ۲۶ مصوبه و ۲۷ پروژه مصوب در حوزه اقتصاد مقاومتی داشته ایم که بالاترین این پروژه ها مربوط به بخش های کشاورزی و شیلات، زیربنایی و حمل و نقل بود.

مهرداد عرب اول اضافه کرد: در بخش کشاورزی که پتانسیلها و ظرفیتهای مناسبی در استان وجود دارد، در راستای تحقق پروژه های اقتصاد مقاومتی اصلاح و نوسازی باغات خرما، پرورش شترمرغ، پرورش گیاهان دارویی، پرورش ماهی در قفس و رونق تولید محصولات گرمسیری از مهمترین پروژه های تحقق یافته در استان بود.

وی از افزایش سطح زیر کشت خرمای استان و افزایش تعداد جایگاه های بهداشتی پرورش شتر نیز در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی نام برد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در پایان گفت: تعداد پروژه‌های مصوب سیستان و بلوچستان در بخش اقتصاد مقاومتی به ۴۴ پروژه افزایش پیدا کرده که بیش ترین این طرح ها مربوط به بخش کشاورزی، شیلات، طرحهای زیربنایی و تامین منابع آب است.

وی افزود: در سال "جهش تولید" نیز بر اساس دستورالعمل سازمان برنامه و بودجه کشور، با برگزاری جلسه استانی ۱۳۲ پروژه برای استان مصوب شد که برای بررسی به سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال شده است که بیشتر این طرح ها در حوزه صنعت و معدن، کشاورزی، گردشگری، آب، زیربناها و طرحهای تملک دارایی می باشد.
تعداد بازدید : ۱۸۲
(یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۰:۳۸
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید