سه شنبه / ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۵:۱۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۲۱۳
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

یکی از حوزه‌های انتخابیه سیستان و بلوچستان به تنهایی از وسعت۱۰ استان کشور بزرگتر است.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: یکی از حوزه های انتخابیه ۶گانه استان سیستان و بلوچستان با ۵۶ هزار کیلومتر مربع از ۱۰ استان کشور از لحاظ وسعت بزرگتر است که این موضوع به تنهایی موید سختی و تلاش زیاد برگزار کنندگان انتخابات در این استان است.

(سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۵:۱۰
به گزارش روابط عمومی استانداری احمدعلی موهبتی “استاندار” در نشست ویدئو کنفرانسی وزیر کشور با استانداران و ستادهای انتخابات سراسر کشور که با هدف بررسی نقاط ضعف و قوت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار شد؛ اظهار داشت: پراکندگی و فاصله زیاد بین شهرها و روستاهای استان و فراهم کردن زیرساخت‌های مورد نیاز برگزاری انتخابات از جمله زیرساخت‌های مخابراتی، امر برگزاری انتخابات را در استان بسیار سخت کرده بود که با همکاری همه دستگاه‌ها و متولیان برگزاری انتخابات، یکی از بهترین ‌‌سالم‌ترین انتخابات‌های استان با حضور حداکثری مردم در دوم اسفند ۹۸ رقم خورد.

وی گفت: برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سیستان و بلوچستان اقدامات زیادی انجام گرفت و بیش از ۴۷هزار نفر برای برگزاری این مهم همکاری داشتند.

استاندار تصریح کرد: برگزاری الکترونیکی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی باعث شد که حتی یک مورد رای تکراری و یا رای با شناسنامه جعلی و شناسنامه افراد غیر اخذ نشده است که این امر قابل تقدیر است.

موهبتی خاطر نشان کرد: در انتخابات سال ۱۴۰۰ دو انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد که با توجه به سختی شمارش آرا در انتخابات شوراهای اسلامی، امیدواریم که این دوره انتخابات شوراها نیز در بستر الکترونیک برگزار شود که این امر موجب کاهش دغدغه ها برای برگزاری انتخابات سالم خواهد شد.
تعداد بازدید : ۱۶۴
(سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۵:۱۰
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید