دوشنبه / ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۰۷:۳۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۲۲۹
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

آیت‌الله محامی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان و احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان با صدور پیام تسلیتی، با خانواده‌ قربانیان بیماری کرونا ابراز همدردی کردند.

متن این پیام به شرح ذیل است:

(دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۷:۳۶
بسم الله الرحمن الرحیم
ویروس منحوس کرونا؛ از واپسین روزهای سال گذشته تا کنون، سایه شوم خود را بر سر هموطنان و همشریان عزیزمان آوار کرده است تا مردم شریف در روزهای نو شدن سال، به جای رفتن به استقبال بهار و شادی و سرور، داغدار از دست دادن عزیزان خود باشند.

گرچه امروز به لطف خدا بخش مهمی از مبتلایان به این بیماری درمان شدند. اما این روزها که درد و سوگ، دامن گسترده و آرامش لحظه‌ها را بر هم زده، بار مصیبت و صبوری در انزوای خانه‌ها برای داغ عزیزانی که از دست رفته‌اند، بسیار سنگین و سخت‌تر از هر زمان دیگری است. لکن این وعده خداوند است که می فرماید:«إِنَّما یُوَفَّی الصَّابِرُونَ أَجْرَهُمْ بِغَیْرِ حِسابٍ - هر آینه اجر صابران بدون حساب خواهد بود. سوره زمر، آیه ۱۰» و بنا به فرمایش رسول مکرم اسلام(ص) که فرمودند: در روز قیامت، هنگامی که دفترها گشوده می‌شود و ترازوهای حساب و کتاب را می‌آورند، برای اهل بلا و گرفتاری، ترازویی نصب نمی‌شود و دفتری برای آنان گشوده نمی‌شود؛ یقیناً برای این صبوری و شکیبایی خانواده های داغدار، اجر و منزلتی وصف نشدنی در انتظار است.

اینجانبان ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی با همه ی خانواده های داغدار، برای همه‌ی سفرکردگان به دیار باقی، علو درجات و رحمت واسعه خداوندی؛ برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل و برای بیماران، سلامتی و شفای عاجل از درگاه خداوند منان مسئلت می نمائیم.

مصطفی محامی
نماینده ولی فقیه دراستان
و امام جمعه زاهدان

احمدعلی موهبتی
استاندار سیستان و بلوچستان
تعداد بازدید : ۱۳۴
(دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۷:۳۶
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید