یکشنبه / ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۸:۵۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۲۴۷
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون استاندار:

بخش ریسندگی کارخانه بافت بلوچ ایرانشهر راه اندازی و افتتاح می شود

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: برنامه ریزی و هماهنگی لازم به منظور افتتاح بخش ریسندگی کارخانه بافت بلوچ ایرانشهر با بیش از ١١٠ میلیاردتومان سرمایه گذاری دولت و ایجاد ١٥٠ شغل جدید انجام شده است.

(یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۸:۵۲
به گزارش روابط عمومی استانداری، در نشستی با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و مدیرعامل کارخانه بافت بلوچ ایرانشهر، آخرین وضعیت مراحل بازسازی کارخانه بافت بلوچ ایرانشهر و مسائل و مشکلات پیش روی آن مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

ماندانا زنگنه گفت: بازسازی بخش بافندگی در سال جاری و الزامات بالفعل نمودن و بهره برداری از سایر ظرفیت های تعبیه شده در محل کارخانه مذکور از جمله سردخانه در این نشست بحث و بررسی شد.

وی افزود: کارخانه بافت بلوچ ایرانشهر با ظرفیت اسمی ٢٢ تن نخ در روز و ٢٨ میلیون متر پارچه در سال در ٢٢ بهمن سال ١٣٦٠ افتتاح و شروع به تولید آزمایشی نمود که بهره برداری رسمی آن از ١٣٦٣ آغاز شد لیکن به دنبال آتش سوزی این کارخانه در سال ١٣٨٧ سالن ریسندگی واحد مذکور به طور کامل از بین رفت.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت این مجموعه در امر تولید و ایجاد اشتغال، و توجه ویژه مسئولان کشوری و پیگیری مسئولان استانی؛ عملیات بازسازی و نوسازی این کارخانه در سالهای اخیر در دستور کار دولت قرار گرفته است.
تعداد بازدید : ۱۲۱
(یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۸:۵۲
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید