دوشنبه / ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۲۵۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

کمک ۲۵ میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان بین خانوارهای نیازمند در سطح استان توزیع می شود.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس آمار اولیه جمعیتی بیش از ۱۰۵ هزار نفر از اقشار آسیب پذیر پالایش و ۶۸ هزار خانوار از افرادی که تحت پوشش هیچ یک از سازمانها و نهادهای حمایتی نیستند، شناسایی شدند که کمک ۲۵ میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان در بین این ۶۸ هزار خانوار نیازمند در سطح استان توزیع می شود.

(دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۱:۵۱
به گزارش روابط عمومی استانداری، احمدعلی موهبتی "استاندار" در بازدید از روند مساعدت به افراد نیازمند و فاقدین شناسنامه استان گفت: تاکنون دو هزار و ۹۰۰ نفر نیز در سطح استان شناسایی شده‌اند که فاقد شناسنامه و اسناد هویتی و یا دارای پرونده در ثبت احوال می‌باشند که به این افراد نیز کارت خرید ۵۰۰ هزار تومانی اختصاص یافته است.

وی افزود: از ابتدای شیوع بیماری کرونا و تعطیلی کسب و کار؛ عده‌ای از اقشار نیازمند و آسیب‌پذیر جامعه نیز از سبد کالا که از محل کمک های دولت تامین شده بود، از طریق نهادهای حمایتی برخوردار شدند.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بخشی نیز مربوط به کمکهای خیرین بود که در قالب توزیع سبد کالا بین خانوارهای نیازمند توسط دستگاه‌ها و متولیان مربوطه با محوریت مساجد و بسیج از نیمه دوم ماه مبارک رمضان آغاز شده است.
تعداد بازدید : ۱۱۹
(دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۱:۵۱
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید