پنج شنبه / ۲۴ مهر ۱۳۹۹ / ۰۷:۴۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۹۶۴۲
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
رئیس مجلس شورای اسلامی:

اگر غیرت مرزداران نبود ما نیز همچون کشور های همسایه امنیت پایداری نداشتیم

رئیس مجلس شورای اسلامی حین بازدید از پایانه مرزی میلک ضمن ابراز رضایت از امنیت به وجود آمده در منطقه گفت: نیروهای مرزبانی همیشه در عرصه امنیت نقش مهمی را ایفا می کنند و اگر غیرت این مرزداران نبود شاید ما نیز همچون کشور های همسایه امنیت پایداری نداشتیم.

(پنج شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹) ۰۷:۴۳

قالیباف به همراه استاندار سیستان و بلوچستان، فرمانده مرزبانی ناجا، فرمانده مرزبانی استان و جمعی از مسئولین کشوری و استانی ضمن حضور در شهرستان زابل، از پایانه مرزی میلک بازدید کردند.

در این بازدید محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از پایانه مرزی میلک از تلاش خستگی‌ناپذیر و ایثارگری مرزداران در تأمین امنیت پایدار در مرزهای ایران اسلامی تقدیر و تشکر کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز رضایت از امنیت به وجود آمده در منطقه بیان کرد: نیروهای مرزبانی همیشه در عرصه امنیت نقش مهمی را ایفا می کنند و اگر غیرت این مرزداران نبود شاید ما نیز همچون کشور های همسایه امنیت پایداری نداشتیم و این غیرت ریشه در باورهای دینی و میهن دوستی مردم این سرزمین دارد که اجازه نمی‌دهند بیگانه‌ای به خاک مقدس کشور جمهوری اسلامی ایران تجاوز کنند.

در این بازدید سردار "احمدعلی گودرزی" فرمانده مرزبانی ناجا به ارائه گزارشی از عملکرد و اقدامات انجام شده توسط مرزبانی در مرزهای جنوب شرق پرداخت.

تعداد بازدید : ۱۲۷
(پنج شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹) ۰۷:۴۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید